Dane kontaktowe

Moventum Sp. z o.o.

Cybernetyki 21
02-677 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 541 77 77
Fax: +48 22 541 77 00
[email protected]

www.moventum.com.pl

NIP: 5271033787

Moventum to 30 lat doświadczenia, globalny zasięg usług, elastyczne rozwiązania i renomowani Klienci. Oferujemy najwyższą jakość usług agenta transferowego i księgowości funduszy, docenianą w międzynarodowych rankingach.

Globalny zasięg

Jesteśmy jedną z największych firm obsługujących fundusze inwestycyjne w Europie. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. W Luksemburgu działa nasza platforma dystrybucyjna. Mamy przedstawicielstwa we Frankfurcie, Wiedniu i Brnie. Obsługujemy Klientów z blisko 140 krajów i ponad 25 jurysdykcji. Działamy globalnie, realizując indywidualne potrzeby.

Własne systemy

W obsłudze funduszy inwestycyjnych stosujemy własne systemy informatyczne, stworzone przez nasz zespół inżynierów. Są oparte na najnowszych technologiach i wysoce skalowalne, a ich funkcjonalność umożliwia obsługę firm w różnych systemach prawnych. Stawiamy na innowacyjność rozwiązań, szybkość i skuteczność wdrożeń. Elastycznie dostosowujemy technologie do obsługi produktów z nietypowymi wymaganiami. Wysoka jakość naszych usług w zakresie agenta transferowego i księgowości funduszy była potwierdzana wysokimi ocenami w globalnych rankingach. Nasze rozwiązania technologiczne w obszarze enkrypcji danych były nominowane do prestiżowych międzynarodowych nagród branżowych. 

Najwyższe standardy

Od lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów, wśród których są największe międzynarodowe instytucje finansowe. Stosowany przez nas System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji jest zgodny z normą ISO 27001. System kontroli wewnętrznych jest corocznie badany przez audytora zgodnie ze standardem ISAE 3402, opublikowanym przez International Federation of Accountants (IFAC). Cyklicznie zlecamy badanie podatności naszych systemów informatycznych, a ich rozwój jest realizowany w oparciu o najwyższe standardy i najlepsze praktyki rynkowe.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)