Dane kontaktowe

Motorola Solutions

Czerwone Maki 82
30-392 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 6772135826

Proces Rekrutacji:

Proces rekrutacji w Motorola Solutions najczęściej składa się z trzech etapów:

ETAP 1

Krótka rozmowa telefoniczna

Po otrzymaniu aplikacji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej nasz rekruter przedstawi Ci projekt i rolę, być może zaproponuje inne role, które mogą odpowiadać twoim oczekiwaniom. Zapytamy Cię o dotychczasowe doświadczenie, oczekiwania względem roli, dostępność i oczekiwania finansowe. Przygotuj się również na pytania z języka angielskiego.

ETAP 2

Test online lub rozmowa techniczna

Ten etap jest dedykowany głównie inżynierom. W zależności od roli otrzymasz do wypełnienia test online zajmujący od 90 do 120min. lub telefoncznie skontaktuje się z Tobą ktoś z zespołu, do którego aplikowałeś/aś. Rozmowa trwa zazwyczaj około 30 minut. Na tym etapie sprawdzamy podstawowe kompetencje techniczne kandydatów.

ETAP 3

Spotkanie w firmie

Zazwyczaj jest to ostatni etap rekrutacji. Zaprosimy Cię na rozmowę trwającą od 90 do 120 min. Nie martw się– jeśli spotkanie osobiste nie będzie możliwe to użyjemy Hangouta! Rozmowy nieco różnią się w zależności od roli, ale możesz spodziewać się pytań związanych z kompetencjami miękkimi i dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, zapytamy również o Twoją wiedzę, być może będziesz miał jakieś konkretne zadanie do wykonania.

Pamiętaj, że doświadczenie niekomercyjne to również cenna rzecz!