Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Motorola Solutions

Czerwone Maki 82
30-392 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 6772135826

O nas

Jesteśmy liderem w branży telekomunikacyjnej, powstałym w 1928 roku. Zatrudniamy ponad 15000 pracowników w 65 krajach i dostarczamy produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym.

Główne obszary naszej działalności to obsługa organów rządowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne oraz przedsiębiorstw komercyjnych. Z naszych produktów korzystają policjanci, strażacy, wojsko, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie.

W Polsce Motorola Solutions posiada siedzibę w Krakowie i Warszawie. Nasze Centrum w Krakowie to jeden z czołowych ośrodków Motoroli na świecie, gdzie obecnie pracuje ponad 1600 osób, w tym 1100 inżynierów.

CENTRUM OPROGRAMOWANIA

Motorola Solutions w Krakowie to jedno z największych centrów technologicznych firmy na świecie.  Tworzymy głównie systemy bezpieczeństwa publicznego TETRA/APCO-25 oraz Public Safety LTE. W naszym centrum tworzymy produkty w pełnym cyklu- od architektury oprogramowania poprzez rozwój i testy aż do integracji systemu.

CENTRUM FINANSOWE

Dostarczamy usługi w zakresie finansów i księgowości oddziałom Motoroli na całym świecie. Pracujemy w wyspecjalizowanych zespołach, np. Dział Skarbca, Dział Księgi Głównej, Dział Planowania i Analizy Finansowej czy Dział Zobowiązań. Nasi pracownicy posługują się wieloma językami obcymi– nie tylko angielskim czy niemieckim, ale też portugalskim, francuskim, szwedzkim, hebrajskim czy arabskim!

INNE DZIAŁY

Nie jesteś inżynierem czy finansistą? Nie martw się! Mamy wiele innych działów, w których czekają ciekawe projekty i nowe wyzwania. W Polsce zlokalizowane są między innymi:

– Dział Supply Chain
– Dział Technical Support
– Dział Customer Service
– Sprzedaż (zlokalizowany w Warszawie)
– Dział Technical Writing
– Zespół rekrutacji
– Zespół HR
– Project Management Office
– Media Team

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)