Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Mostostal Warszawa SA

Konstruktorska 12A
02-673 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 250 70 00

www.mostostal.waw.pl/kariera/poznaj-mostostal-warszawa

NIP: 5260204995

POZNAJ NAS

Jesteśmy firmą budowlaną o ponad 75-letniej tradycji na polskim rynku. Nasza historia sięga 1945 roku i rozpoczyna się odbudową mostu im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Warszawie. Obecnie realizujemy różnorodne, nowoczesne projekty z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, ekologicznego, energetycznego, drogowego i infrastrukturalnego. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem jest Grupa Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39 000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.  Dzięki pasji i zaangażowaniu pracowników chcemy budować najwyższą jakość dzisiaj, z troską o środowisko dla przyszłych pokoleń.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

  • Stabilność zatrudnienia – działamy na polskim rynku ponad 75 lat. Zapewniamy umowę o pracę i ciągłość zatrudnienia po zakończeniu kontraktu.
  • Doświadczenie – umożliwiamy zdobywanie doświadczenia na dużych i ciekawych realizacjach pod okiem najlepszych specjalistów.
  • Nowoczesne technologie  – jako pierwsza firma z branży budowlanej utworzyliśmy i od kilkunastu lat posiadamy Dział Badań i Rozwoju, który opracowuje innowacyjne technologie w zakresie materiałów kompozytowych. Natomiast w ramach Działu Transformacji Cyfrowej rozwijamy zastosowanie technologii BIM.
  • Wysokie standardy BHP – naszym priorytetem jest podnoszenie kwalifikacji pracowników, edukacja i szkolenia w zakresie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz poszukiwanie innowacji służących podnoszeniu jakości systemów zabezpieczeń;  jesteśmy aktywnym członkiem  założycielem stowarzyszenia „Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”.
  • Troska o środowisko – wszystkie inwestycje realizujemy z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju; wykorzystujemy najnowsze technologie, starając się minimalizować wpływ naszych działań na środowisko naturalne. 
  • Zaangażowanie społeczne - uczestniczymy w akcjach charytatywnych, ekologicznych, edukacyjnych i społecznych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (28)