Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Mostostal Kraków S.A.

Wielicka 20
30-552 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

www.mostostal.com.pl

NIP: 678-002-73-24

KIM JESTEŚMY

Mostostal Kraków to firma z bogatym doświadczeniem zarówno w Polsce jak i w Europie. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń głównie dla przemysłów cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dużym atutem dla firmy jest przynależność do Grupy Budimex, która jest liderem wśród pracodawców branży budowlanej.

STRATEGIA

Naszym głównym celem strategicznym jest SOLIDNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ, czyli wysoka jakość i terminowość realizowanych usług, gwarantująca pełną satysfakcję naszych Klientów. Firma realizuje go łącząc solidność, którą wypracowała na przestrzeni lat, z nowoczesną filozofią prowadzenia biznesu.

KADRA

Mostostal Kraków może pochwalić się wykwalifikowaną kadrą dysponującą wydajnym, nowoczesnym specjalistycznym sprzętem. Nasi pracownicy to specjaliści, którzy z pasją zarządzają projektem od fazy dokumentacji, przez realizację, po system gwarancji.

W codziennej pracy opieramy się na wartościach, które pozwalają nam budować przyjazne środowisko pracy, a dla naszych Klientów są gwarancją rzetelnie wykonanych realizacji: etyka, odpowiedzialność, różnorodność, rozwój, profesjonalizm, bezpieczeństwo, współpraca, ambicja, jakość i efektywność.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (88)