Dane kontaktowe

MORPOL SA

DUNINOWO 39
76-270 USTKA

NIP: 8511809184

Morpol w Grupie Marine Harvest

Morpol jest częścią norweskiej grupy Marine Harvest, która jest największym producentem łososia atlantyckiego na świecie i wiodącym dostawcą produktów z ryb i owoców morza.

Jako światowy lider Marine Harvest codziennie dostarcza przeszło 5,5 miliona zdrowych i smacznych posiłków ludziom na całym świecie, zaspokajając aż 1/5 globalnego zapotrzebowania na łososia.   

Działania w Polsce rozpoczynaliśmy kilka lat temu od współpracy z polskimi firmami z branży przetwórstwa rybnego. Od 2013 roku w skład Grupy Marine Harvest wchodzi Morpol S.A., największy i jednocześnie jeden z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa ryb na świecie. To tutaj zatrudniona jest większość spośród ponad 4000 polskich pracowników Grupy.

Naturalną konsekwencją rozwoju firmy jest potrzeba optymalizacji swoich działań. Dlatego we wrześniu 2017 r. w Gdańsku uruchomiliśmy Centrum Wsparcia Biznesowego, dla spółek Grupy Marine Harvest, w którym zatrudnionych zostanie kolejnych 100 osób.

Dlaczego My?

Przyznaj, ile razy przeczytałeś lub usłyszałeś, że pracodawca oferuje pracę w przyjaznej atmosferze? Jak często przy tym wspomniano o konkretach?

W Grupie Marine Harvest kultura organizacji opiera się na głęboko zakorzenionych skandynawskich wartościach – równości, zaufaniu i uczciwości. Bazując na nich, stworzyliśmy własny etos, dopisując kolejne wartości, które uznaliśmy za cenne: pasję, dzielenie się i zmianę. Niezależnie od tego, czy pracujesz w Polsce, Kanadzie czy Norwegii możesz liczyć, że te uniwersalne wartości i wysokie standardy będą obowiązywały tak Ciebie, jak i wszystkich Twoich współpracowników! Przyjazna atmosfera w pracy nie będzie pustym sloganem a Twoją codziennością!

Możemy zaoferować Ci unikalną mieszankę zawodowej stabilności i różnorodności. Większość spośród prawie 13.000 pracowników Marine Harvest na całym świecie zdecydowała się związać z firmą na wiele lat. Jednocześnie multikulturowe doświadczenia czynią nas doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią otwartość i zmianę.

Jako globalna firma możemy zapewnić Ci szeroką gamę możliwości budowania kariery i rozwoju w ramach jednej organizacji.

Nasze zobowiązanie

2% - dokładnie tyle żywności spożywanej przez ludzi pochodzi z mórz i oceanów. Tymczasem woda pokrywa aż 70% naszej planety i drzemiący w niej potencjał jest wprost nie do przecenienia. Marine Harvest od lat inwestuje w badania i rozwój by sięgnąć po te zasoby i zwiększyć produkcję smacznej, a przede wszystkim zdrowej żywności pochodzącej z mórz i oceanów. Działania te nazwaliśmy Niebieską Rewolucją, której chcemy być liderem.

Dlaczego to robimy? To proste. Już teraz co dziewiąta osoba na świecie nie ma co jeść, a kolejne miliony cierpią z niedożywienia. Tymczasem naukowcy szacują, że do 2050 roku liczba ludności na Ziemi osiągnie blisko 10 miliardów. Stoimy przed wyzwaniem zapewnienia żywności dla nas wszystkich. Jako liderzy czujemy się odpowiedzialni za to by wyznaczać nowe trendy i kierunki rozwoju branży, które zapewnią stabilną przyszłość milionom ludzi na świecie.

Ostatnie wpisy dla MORPOL SA

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)