Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Morele.net

Aleja Jana Pawła II 43B
31-864 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 418 40 26

www.morele.net

NIP: 9451972201

Poznajmy się

Zanim dołączysz do naszego zespołu i staniesz się jego wartościową częścią chcielibyśmy Ci się przedstawić. Jesteśmy Morele! Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2005 roku. Od tego czasu dużo się u nas zmieniło. Obecnie jesteśmy drugą największą multiwertykalną platformą e-commerce w Polsce działająca w modelu hybrydowym. Dokładnie oznacza to, że połączyliśmy ze sobą tradycyjny sklep internetowy z marketplacem, na którym Klienci znajdą również oferty od innych sprzedawców. Zgodnie z claimem: Zakupy online to pestka, każdego dnia dokładamy starań, aby nie tylko ułatwiać zakupy w Internecie, ale przede wszystkim pracujemy nad stworzeniem takiego sklepu, w którym sami chcielibyśmy kupować. Wiadomo, że nie jest to możliwe bez zgranego zespołu specjalistów, do którego już wkrótce masz szansę dołączyć. 

Nie samą pracą żyje człowiek

Być może już niebawem przekonasz się, że Morele to miejsce dla każdego! Uprawiasz sport, a może dopiero planujesz zacząć? U nas czekają na Ciebie trzy drużyny sportowe: siatkarska, koszykarska i piłkarska, w których możesz poprawić lub utrzymać dobrą kondycję. Jeśli jednak bardziej od sportu lubisz dobre imprezy, to z pewnością pokochasz Morelówkę, podczas której cały nasz zespół mocno się integruje. Pojawisz się na pierwszej naszej imprezie firmowej, to kolejnych już na pewno nie odpuścisz. A może jesteś osobą, która relaksuje się z książką w ręku? Jeśli tak, to również mamy coś dla Ciebie :) Wśród naszych Morelowiczów nie brakuje osób, które mogą pochwalić się większym asortymentem książek niż niejedna biblioteka. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście wzajemnie wymieniali się ciekawymi pozycjami. A właśnie! Jeszcze jedna bardzo ważna kwestia - Dress code. Bez obaw, u nas takie pojęcie nie istnieje!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jesteśmy rozpoznawalną firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, którą tworzy grono ponad 500 ekspertów. Razem tworzymy zespół oparty na współpracy, rozwoju i zaufaniu. Od początku naszej działalności przyświecają nam wartości takie jak otwartość, uczciwość, prawość i koleżeństwo, dzięki którym praca w Morele jest naprawdę przyjemna. Ponadto zapewniamy stabilne zatrudnienie, uczciwe warunki pracy, a work life balance jest dla nas kluczowym aspektem. Nasza firma to miejsce, w którym z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzimy do realizowanych projektów. Nie doświadczysz u nas korporacyjnej atmosfery pracy, ale znajdziesz szerokie pole i możliwości do realizacji swoich pomysłów. 

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie :)

Ekipa morele.net brała udział w sportowych zmaganiach! To pierwsza z pięciu konkurencji, w których wzięliśmy udział! Kto został zwycięzcą? A kto był zmuszony wylosować karę? To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie na naszym profilu na Facebook’u.