Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MOOSE Teacher Sp. z o.o.

Krupnicza 2/4
2 piętro
50-075 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 797 55 50
Fax: 71 348 14 65
[email protected]

moose.pl

NIP: 8971803349

Poznaj nas

MOOSE Centrum Języków Obcych – jako szkoła językowa istniejemy na polskim rynku od 1994 roku. Jesteśmy największą w Polsce szkołą językową zajmującą się nauczaniem indywidualnym oraz w małych grupach. Dodatkowo jako MOOSE Polecane Korepetycje specjalizujemy się w zajęciach i korepetycjach indywidualnych oraz w małych grupach z wszystkich przedmiotów szkolnych. Zatrudniamy ponad 1000 wykwalifikowanych lektorów i nauczycieli w naszych oddziałach znajdujących się w ponad 100 miastach na terenie całej Polski.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, wysokiej jakości usług oraz indywidualnej metodzie nauczania, wspieramy naszych klientów w realizacji ich celów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostosowując do jego potrzeb program nauczania, podręcznik i najlepszego lektora, przy jego doborze kierując się wiekiem oraz zaawansowaniem językowym klienta. Nie stosujemy sztywnego harmonogramu nauczania - naukę języka można rozpocząć w dowolnym momencie. Nasze działania koncentrujemy na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym i rzetelnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze.

Rozumiemy jak ważna jest teraz nasza rola polegająca na pomocy - szczególnie naszym uczniom, będącym dziećmi i młodzieżą, w sytuacji gdy zajęcia w szkołach wymagają dodatkowej pracy i wyjaśnień ze strony naszych nauczycieli.

W naszej szkole najważniejsi są ludzie - zarówno klienci, jak i pracownicy, bez których te wszystkie działania nie byłyby możliwe. Chcemy zapewnić naszym klientom najbardziej doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli, dlatego tak dużą uwagę zwracamy na proces rekrutacji lektorów. Co roku o pracę u nas ubiega się aż kilka tysięcy kandydatów. Wieloetapowa rekrutacja pozwala nam wybrać wśród nich osoby, dla których nauczanie jest prawdziwą pasją. Wszyscy lektorzy znajdują się pod stałą opieką Działu Metodycznego i mają dostęp do najnowszych materiałów dydaktycznych czołowych wydawnictw językowych. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób.

Bardzo ważny jest dla nas rozwój sieci oddziałów franczyzowych. Zależy nam na tym, aby dotrzeć wszędzie tam, gdzie uczniowie czekają na doskonałą jakość nauczania, innowacyjne, lecz sprawdzone metody nauczania oraz indywidualne podejście. Mamy świadomość tego, iż w ciągu najbliższych kilku lat na rynku pozostaną wyłącznie szkoły sieciowe, dysponujące siecią oddziałów własnych lub franczyzowych. My łączymy oba te rozwiązania, bo wiemy, że taki model współpracy przynosi lepsze efekty.

W JAKICH OBSZARACH CHCESZ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

LEKTOR JĘZYKÓW OBCYCH i NAUCZYCIEL PRZEDMIOTOWY

Nasz zespół na terenie całej Polski liczy obecnie 1000 lektorów różnych języków i nauczycieli różnych przedmiotów, w tym native speakerów. Oczywiście zatrudniamy także nauczycieli specjalizujących się również w prowadzeniu zajęć z języka polskiego dla obcokrajowców. Zatrudniamy doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem, ale również mają zdolności pedagogiczne i potrafią wiedzę przekazać w ciekawy i skuteczny sposób. Wszystkich naszych lektorów dobieramy bardzo starannie z myślą o długotrwałej współpracy. To samo dotyczy nauczycieli realizujących w naszej szkole zajęcia z przedmiotów szkolnych.

FRANCZYZOBIORCA

Na ten moment posiadamy ponad 50 punktów franczyzowych w Polsce. Wszyscy nasi partnerzy handlowi dzięki współpracy z nami odnieśli sukces. Naszym franczyzobiorcom zapewniamy pakiet korzyści, wśród których znajduje się sprawdzony model biznesowy, opierający się na indywidualnych lekcjach prowadzonych w domach uczniów. Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą i samodzielną, cenisz sobie prowadzenie biznesu na własną rękę, dołącz do nas i stań się częścią sieci naszej renomowanej szkoły językowej.

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami

LEKTOR JĘZYKÓW OBCYCH i NAUCZYCIEL PRZEDMIOTOWY

 • Komfort pracy - wsparcie na każdym etapie realizacji Twoich zadań
 • Elastyczne warunki - oferujemy różne formy współpracy, dopasowane do Twoich potrzeb
 • Dostęp do biblioteki z podręcznikami oraz materiałami dydaktycznymi
 • Stała opieka metodyczna
 • Szkolenia

FRANCZYZOBIORCA

 • Oszczędność czasu i pieniędzy - korzystasz z naszego doświadczenia
 • Szkolenia i pomoc na każdym etapie współpracy
 • Wsparcie marketingowe
 • Dostęp do narzędzi ułatwiających pracę
 • Strona internetowa

KOGO SZUKAMY?

Na każdym etapie działania wykazujemy się zaangażowaniem, aktywnością i gotowością do podejmowania nowych wyzwań. Naszym celem jest dynamiczny rozwój i sukcesywne zwiększanie zasięgu naszych usług. Dlatego w MOOSE chcemy pracować z ludźmi, którzy są zaangażowani, energiczni, kreatywni oraz wykonują swoją pracę z najwyższą starannością.

Przed naszymi współpracownikami codziennie stawiamy nowe wyzwania, jednocześnie dając im możliwość działania i obdarzając zaufaniem. Szukamy osób, które chcą się rozwijać, mają własne pasje i zainteresowania oraz przyczyniają się do rozwoju firmy, w której pracują.

Szukamy kandydatów:

 • dla których praca jest pasją
 • komunikatywnych, potrafiących słuchać tak, aby inni chcieli mówić i mówili tak, aby inni chcieli słuchać
 • z inicjatywą, podchodzących do wyzwań w sposób twórczy
 • otwartych na innych ludzi i ich pomysły, dzielących się wiedzą i pełnych entuzjazmu do pracy
 • zorientowanych na klienta, rozumiejących jego potrzeby