Dane kontaktowe

Moorgate

Ogrodowa 58
00-876 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: + 48 22 382 16 94
[email protected]

www.moorgate.pl

NIP: 5641465066

POZNAJ NAS

Jesteśmy na rynku obecni od 2012 roku. Moorgate powstało na bazie wcześniejszych doświadczeń na polskim jak i brytyjskim rynku rekrutacyjnym. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w obszarze naszej działalności. Nasza marka, to przede wszystkim wiedza, doświadczenie i kompetencje naszych Konsultantów.

Zajmujemy się prowadzeniem rekrutacji w obszarze szeroko rozumianych stanowisk dla sektora IT. W trakcie naszej działalności z sukcesem przeprowadziliśmy szereg rekrutacji na stanowiska w obszarze Software Development, Infrastruktury i Sprzedaży, ale również podejmujemy się wyzwań rekrutacyjnych w obszarze stanowisk operacyjnych i wyższych menadżerskich. Nasze usługi prowadzimy na terenie całego kraju, najczęściej prowadzimy rekrutacje w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Lublinie, ale z chęcią podejmujemy się wyzwań rekrutacyjnych w innych lokalizacjach.

Prowadzimy rekrutacje dla różnorodnych firm pod kątem wielkości organizacji, stopniem jej umiędzynarodowienia jak i obszarem działalności. Mamy oferty zarówno w ramach wewnętrznych struktur firm jak i współpracy w modelu kontraktorskim. Współpracujemy z firmami o zróżnicowanym profilu działalności. Z jednej strony są to firmy IT m. in. dostarczające produkty na rynek, tworzące projekty na potrzeby Klientów zewnętrznych czy specjalizujących się w obszarze integracji. Z drugiej strony posiadamy w swoim portfolio firmy, dla których wewnętrzny dział IT jest bardzo ważny z punktu widzenia prowadzonej działalności. Nasi Klienci działają m. in. w obszarze automotive, ubezpieczeń, aerospace, FMCG, retail, produkcji czy sektorze FinTech.

Budujemy partnerską relację z naszymi Klientami, tak abyśmy mogli być bliżej biznesu, lepiej poznać jego potrzeby jak i charakter pracy, którą będzie dana osoba wykonywać. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko dostarczać odpowiednie kandydatury, ale również mamy możliwość doradzić naszym Klientom rozwiązanie w danej sytuacji przybliżającego nas do zamknięcia danego projektu rekrutacyjnego z sukcesem.

Dzięki takiemu modelowi współpracy z naszymi Klientami, osoby uczestniczące w naszych projektach rekrutacyjnych na proponowane przez nas stanowiska mogą cieszyć się jakością prowadzonych projektów  oraz możliwością uzyskania porad, które mogą pomóc w podjęciu decyzji o wyborze dotyczącym potencjalnej współpracy z naszymi Klientami. Jesteśmy w stanie szczegółowo przedstawić naszych Klientów w trakcie rozmów, tak aby osoby biorące udział w rekrutacji miały możliwość uzyskania jak najwięcej szczegółowych informacji na temat charakteru pracy jak i samej organizacji. W konsekwencji nasi Konsultanci są w stanie odpowiednio dopasować ofertę pracy do doświadczenia spotykanych osób. To sprawia, że zespół Moorgate oprócz odpowiedniej relacji z Klientami, posiada również szereg kontaktów z osobami, które już zdążyły nam zaufać i skorzystać z naszych propozycji zawodowych.

ETAPY REKRUTACJI

Etap 1

Prześlij swoje CV.

Etap 2

Porozmawiaj z naszym Konsultantem telefonicznie.

Etap 3

Spotkaj się z naszym Konsultantem i porozmawiaj na temat propozycji zawodowych.

Etap 4

Spotkaj się bezpośrednio z naszym Klientem i porozmawiaj z nim o możliwościach współpracy.

Etap 5

Uzgodnij warunki zatrudnienia i rozpocznij współpracę.

CZYM SIĘ KIERUJEMY PROWADZĄC PROJEKTY REKRUTACYJNE?

  • Ustalenie wszystkich szczegółów przed prezentacją CV u Klienta
  • Dbałość o jakość prowadzonej rekrutacji
  • Partnerska relacja z osobami, które uczestniczą w naszych procesach
  • Dbanie o dobry przepływ informacji między Klientem a Kandydatem
  • Poufność rozmów i wysoki standard przetwarzanych informacji na temat Kandydatów w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • Dbałość o to, aby finalna oferta była zgodna z oczekiwaniami Kandydatów
  • Nadesłane CV zostanie przeanalizowane przez Konsultanta, który postara się dobrać odpowiednią ofertę zgodnie z oczekiwaniami i dotychczasowym doświadczeniem osoby poszukującej nowych propozycji zawodowych

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)