Dane kontaktowe

Mondial Assistance

Domaniewska 50B
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

makariera.pl

NIP: 1070000164

Poznaj nas

Jesteśmy częścią Mondial Assistance Group, firmy której misją jest niesienie pomocy klientom. Jeżeli powinieneś coś wiedzieć na temat assistance, to przede wszystkim tyle, że assistance znaczy pomoc. Nasza Grupa zajmuje się organizacją usług pomocowych od prawie sześćdziesięciu lat i żadne inne słowo nie oddaje lepiej przedmiotu naszej działalności, jak właśnie pomoc. 

Pomagamy zawsze i wszędzie

Obecnie Mondial Assistance jest wiodącym dostawcą usług assistance oraz ubezpieczeń turystycznych w Polsce i na świecie. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku naszego globu, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się kogo poprosisz o wsparcie, gdy na wymarzonych wakacjach doznasz nieprzyjemnego urazu, zaginie Ci bagaż, czy będziesz musiał zapłacić za przypadkowe uszkodzenie kabiny prysznicowej w hotelu? Jeśli nie wiesz jak wezwać pomoc, gdy Twoje auto stanie w środku pustkowia, albo gdy z Twojego domu zaginie nowo zakupiony sprzęt elektroniczny? Gdy nie masz pojęcia kogo wezwać w środku nocy do przeciekającego dachu, albo zalewającego podłogę wycieku z rury w kuchni? We wszystkich tych scenariuszach odpowiedź jest jedna, powinieneś wezwać assistance.

Wartości Mondial Assistance

DOSKONAŁOŚĆ RYNKOWA

chcemy być wzorem dla innych. Dążymy do doskonałości operacyjnej i technicznej na każdym etapie kontaktu z klientem.

ZAUFANIE

podstawą naszego działania jest uczciwość wobec klientów i współpracowników. Cenimy naszą różnorodność, angażujemy się w działania na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu.

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, promujemy kulturę odważnych i ryzykownych decyzji. Przyjmujemy odpowiedzialność za podjęte działania, nie boimy się negatywnych konsekwencji.

ZARZĄDZANIE OPARTE NA WSPÓŁPRACY

rozwijamy naszych pracowników. Współpracujemy ze sobą i dzielimy się dobrymi praktykami. Naszym zespołom wskazujemy cel i nadajemy kierunek, pozostawiając im swobodę działania.

Praca w Mondial Assistance to dobre relacje między współpracownikami, kierownikami i ich zespołami oraz klientami i usługodawcami, a także nieustanne zdobywanie wiedzy.

Chcesz wiedzieć jak się u nas pracuje? Oto kilka wskazówek:

  • Organizujemy pomoc 24/7, co oznacza, że 365 dni w roku pracujemy całą dobę. Swoją pracę możesz zacząć rano, w południe lub popołudniu. Pracujemy w nocy (średnio każdy z nas ma 3 zmiany nocne w miesiącu), w weekendy (średnio 2 weekendy w miesiącu) oraz w święta. Za pracę w niedzielę, na zmianie nocnej i w święta płacimy atrakcyjne dodatki finansowe.
  • Grafik ustalany jest do 15 dnia miesiąca na kolejny miesiąc, np. do 15 lutego układamy grafik na marzec. Osoby studiujące zaocznie mają pierwszeństwo w zgłaszaniu swojej dyspozycyjności, dzięki czemu mogą kontynuować naukę.
  • Odbieramy połączenia przychodzące od naszych klientów i na ich podstawie ustalamy plan działania. Wykonujemy połączenia i kontaktujemy się z naszymi usługodawcami w terenie, a następnie informujemy klienta o etapie realizacji usługi.
  • Stawiamy na luźną atmosferę i nieformalny styl ubioru.
  • Uczymy się od siebie. Starsi specjaliści służą pomocą i są wsparciem dla tych, którzy dopiero do nas dołączyli. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać się i podnosić nasze kwalifikacje i tym samym jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów.
  • Zaangażowanie i entuzjazm to droga do sukcesu w Mondial Assistance. Promujemy osoby, które wiążą swoją przyszłość z naszą firmą, dlatego przykładamy wagę do rekrutacji wewnętrznej i możliwości zdobywania doświadczenia w innych działach. 80% stanowisk w firmie obsadzamy w drodze rekrutacji wewnętrznej.
  • Cenimy postawę czynnego poszukiwania nowych rozwiązań i doskonalenia swojej pracy. 86% naszych pracowników twierdzi jest, że jest zachęcana do wdrażania usprawnień i zgłaszania nowych pomysłów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)