Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Mondi Świecie S.A.

Bydgoska 1
86-100 Świecie
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 52 332 1315
[email protected]

www.mondigroup.com

NIP: 5590000505

INNE ODDZIAŁY W POLSCE

Mondi BZWP Sp. z o.o.

ul. Zamenhofa 36
57-500 Bystrzyca Kłodzka
dolnośląskie, Polska
[email protected]

Mondi Dorohusk Sp. z o.o.

Brzeźno 1
22-174 Brzeźno
pomorskie, Polska
[email protected]

Mondi Warszawa Sp. z o.o.

ul. Tarczyńska 98
96-320 Mszczonów
mazowieckie, Polska
[email protected]

Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.

ul. Bydgoska 1,
86-100 Świecie
kujawsko-pomorskie, Polska
[email protected]

Mondi Szczecin Sp. z o.o.

ul. Słoneczna 20
72-123 Kliniska k. Szczecina
zachodniopomorskie, Polska
[email protected]

Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.

ul. Bydgoska 12
86-100 Świecie
kujawsko-pomorskie, Polska
[email protected]

Mondi Solec Sp. z o.o.

Solec, gm. Góra Kalwaria
05-532 Baniocha
mazowieckie, Polska
[email protected]

Mondi Bags Mielec Sp. z o.o.

ul. Wojska Polskiego 12
39-300 Mielec
podkarpackie, Polska
[email protected]

Mondi Uncoated Fine Paper, Regus Mokotów, Budynek Cirrus

ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

Mondi Poznań Sp. z o.o.

ul. Wyzwolenia 34/36
62-070 Dopiewo
małopolskie, Polska
[email protected]

Mondi Wierzbica Sp. z o.o.

Rzeczków-Kolonia 76
26-680 Wierzbica
maz, Polska
[email protected]

Mondi Simet S.A.

Grabonóg 77
63-820 Piaski
lubelskie, Polska
[email protected]

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Papier nie ma tajemnic dla naszych pracowników. Przez 24 godziny na dobę 365 dni w roku nasi operatorzy i specjaliści – eksperci najwyższej klasy – produkują papier. Nie zwyczajny, tylko taki, z którego później powstają opakowania.

Na świecie codziennie powstają produkty, które wymagają odpowiednich opakowań, aby mogły być sprzedawane i bezpiecznie transportowane do różnych miejsc. Towarzyszą ludziom każdego dnia. Być może właśnie otrzymałeś paczkę w pudle z naszego papieru? Albo w lokalnym warzywniaku wybierałeś owoce z kartonu, który powstał na bazie naszego produktu?

Jesteśmy znaczącym europejskim producentem papierów do produkcji tektury falistej. Należymy do Grupy Mondi zatrudniającej około 26 000 pracowników w ponad 30 krajach. Kładziemy nacisk na troskę o środowisko, bezpieczeństwo i efektywną interakcję z lokalnymi władzami, organizacjami pozarządowymi oraz społecznością lokalną.

Mondi w Polsce

Mondi jest globalną, zintegrowaną grupą branży opakowaniowej i papierniczej, w kład której wchodzą cztery jednostki biznesowe: Corrugated Packaging, Flexible Packaging, Engineered Materials i Uncoated Fine Paper. Jesteśmy największym producentem w Polsce: opakowań z tektury falistej oraz worków przemysłowych. Posiadamy 12 fabryk, zatrudniając łącznie ponad 2600 osób.

Nasza największa fabryka znajduje się w Świeciu i wytwarza papier do produkcji opakowań oraz tektury. W sześciu fabrykach produkujemy opakowania oraz tekturę falistą dla szerokiego grona klientów: branże spożywcze, AGD, motoryzacyjne. Działalność trzech innych fabryk koncentruje się na szerokiej gamie worków, m.in. z branż: cementowej, budowlanej, chemicznej i  żywnościowej. Dwie fabryki zajmują się produkcją opakowań elastycznych oraz papierów powlekanych. W Polsce znajdują się również biura sprzedaży obsługujące segment papieru białego (biurowego i offsetowego)  oraz powlekanego.

Co nas wyróżnia?

Praca w Mondi to kontakt z najnowszym technologiami. Co roku ponosimy duże nakłady na kolejne inwestycje. Ciągle poszukujemy innowacji, a najlepsze pomysły pracowników są wdrażane i nagradzane. W naszej pracy nie ma mowy o dobrych wynikach bez stałej współpracy zespołowej. Na co dzień musimy na sobie polegać - ale to nie problem, bo lubimy ze sobą pracować.  Nasi pracownicy doceniają możliwości rozwoju i ciągłe doskonalenie kompetencji. Firma oferuje nie tylko szkolenia, ale też kontakt z ekspertami i udział w innowacyjnych projektach. Mondi oferuje swoim pracownikom interesującą pracę i ciekawe wyzwania zawodowe. Mocną stroną pracy w Mondi jest różnorodność zadań. Nie lubimy się nudzić, a pasja skutecznego działania jest w naszym DNA. Jesteśmy solidnym pracodawcą, na którym można polegać. Oferujemy stabilne zatrudnienie, dobre warunki pracy i szeroki pakiet świadczeń socjalnych. W zakresie bezpieczeństwa naszych pracowników nie idziemy na ustępstwa.

W Mondi wierzymy w inicjatywę ludzi, pracę zespołową, wzajemne zaufanie i szacunek w ramach wielokulturowego i wielonarodowościowego środowiska. Firma chętnie przyciąga pracowników, w których drzemie duch przedsiębiorczości i innowacyjności. Stwarzamy im warunki do osiągania sukcesów i poczucia dumy z pracy dla Mondi.

Jeśli chcesz być częścią naszej organizacji, zgłoś się do nas już dziś!

Ostatnie wpisy dla Mondi Group – fabryki w Polsce.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (15)