Dane kontaktowe

Mondelēz International w Polsce

Domaniewska 49
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 857 10 00

Pozostałe lokalizacje:

Fabryka „OLZA” w Cieszynie

ul. Liburnia 15
43-400 Cieszyn
śląskie, Polska
Telefon: 33 851 97 00

Fabryka Czekolady w Jankowicach

ul. Poznańska 50
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska
Telefon: 61 816 65 00

Fabryka Ciastek w Jarosławiu

ul. Piekarska 4
37-500 Jarosław
podkarpackie, Polska
Telefon: 16 621 28 41

Fabryka Ciastek w Płońsku

ul. Mazowiecka 5
09-100 Płońsk
mazowieckie, Polska
Telefon: 23 663 01 00

Fabryka Czekolady w Bielanach Wrocławskich

ul. Czekoladowa 1
55-040 Bielany Wrocławskie
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 787 91 00

Fabryka Wyrobów Czekoladowych w Skarbimierzu

ul. Smaków 2
49-318 Skarbimierz Osiedle
opolskie, Polska
Telefon: 77 459 14 00

Fabryka Gumy do Żucia w Skarbimierzu

ul. Smaków 1
49-318 Skarbimierz Osiedle
opolskie, Polska
Telefon: 77 456 10 50

Centrum Badań, Rozwoju i Jakości we Wrocławiu

Ul. Czekoladowa 1
55-040 Kobierzyce
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 787 91 00

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Mondelez jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, Alpen Gold, Lubisie, czy Łakotki.

Jesteśmy obecni w ponad 160 krajach, gdzie pracuje z nami ponad 90 000 osób. Na polskim rynku działamy od 1992 roku, zatrudniając ponad 4 600 osób we wszystkich lokalizacjach, począwszy od terenowych sił sprzedaży, biura w Warszawie, globalnego Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu, po 7 zakładów produkcyjnych.

Trzy z nich zajmują się produkcją wyrobów czekoladowych, są to fabryki w Jankowicach, Bielanach Wrocławskich i Skarbimierzu, gdzie dodatkowo zlokalizowana jest fabryka gumy do żucia. Kolejne trzy produkują ciastka i wafle - są to fabryki w Jarosławiu, Cieszynie i Płońsku.

Co nas wyróżnia?

Mondelez łączy w sobie siłę dużej firmy wraz ze zwinnością nieustannie zmieniającej się organizacji, aktywnie reagującej na potrzeby współczesnego rynku. Dynamiczna branża FMCG wymaga od nas szybkości i elastyczności w działaniu, a w Mondelez dodajemy do tego jeszcze radość z i zabawę w pracy oraz wiele opcji rozwoju. Jesteśmy otwarci na mobilność pomiędzy działami czy możliwość zdobycia doświadczenia w innym kraju. Działamy w myśl zasady ciągłego rozwoju, a w naszych fabrykach wdrażamy nowoczesne parki maszynowe i rozwiązania Integrated Lean 6 Sigma. To jest nasza receptura na najlepsze przekąski, a naszym marzeniem jest dostarczanie naszym konsumentom i pracownikom wielu chwil radości.

Ważna jest dla nas także idea odpowiedzialnego żywienia, dlatego inicjujemy programy zrównoważonego rozwoju upraw kakaowca czy zboża, które są podstawowymi składnikami naszych produktów. Społeczna odpowiedzialność biznesu i programy typu Impact4Good pokazują, jak nasi pracownicy angażują się w wolontariat pracowniczy na rzecz lokalnych społeczności.

Gdzie jesteśmy i co o nas mówią nasi pracownicy?

Na rozmowie kwalifikacyjnej od razu wiedziałam, że oferowana praca będzie ciekawa. Zaczynałam jako analityk produkcji w fabryce czekolady we Wrocławiu, potem zostałam kierownikiem obszaru produkcyjnego, wyjechałam na 3 miesiące do Anglii jako Yield Manager. Następnie przeniosłam się do fabryki ciasteczek w Jarosławiu, gdzie odpowiadałam najpierw za produkcję, a teraz jestem kierownikiem fabryki. Jeżeli chcesz się rozwijać, masz tu praktycznie nieograniczone możliwości, różne lokalizacje, kategorie, funkcje. I to rzeczywiście działa. – Anna

Do firmy dołączyłem 6 lat temu. Mimo bardzo małego doświadczenia w handlu poszukiwałem pracy jako przedstawiciel handlowy. Perspektywa pracy w tak dużej, globalnej firmie była bardzo kusząca. Dzisiaj mam możliwość pracy z produktami znanymi na całym świecie (Milka, Oreo). Mogę się rozwijać poprzez udział w projektach i szkoleniach. – Mariusz

Jestem technologiem żywności, z wykształcenia i pasji. Dołączyłam do zespołu Badań, Rozwoju, Jakości i Innowacji we Wrocławiu ponad 2 lata temu. To doskonałe miejsce pracy dla osób pasjonujących się szeroko pojętą technologią żywności i żywieniem człowieka. To miejsce, w którym spotyka się nauka i pasja.Kamila

Ostatnie wpisy dla Mondelēz International w Polsce

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (21)