Dane kontaktowe

Model Opakowania Sp. z.o.o

Szwajcarska 1
23-400 Biłgoraj
lubelskie, Polska

modelgroup.com

NIP: 9181579071

Nasza firma zdobyła 2 miejsce w rankingu Najlepsi Pracodawcy w Polsce w 2022 magazynu Forbes w kategorii produkcja i przetwarzanie surowców.

Poznaj nas

Jako Grupa Model jesteśmy jednym z największych producentów opakowań z tektury falistej w Polsce. Mamy dwie pasje – ludzi i tekturę. Staramy się rozwijać ich możliwości i odkrywać nowe. Choć działamy w stabilnej branży, to nie stoimy w miejscu. Stale rośniemy. Nasza firma jest przyjazna i nowoczesna.

Dbamy o jakość i rodzinną atmosferę. Kochamy to, co robimy. Zostań jednym z nas.

Model Opakowania Sp. z o.o., istniejąca od 1997 roku, należy do szwajcarskiej Grupy Model, od 140 lat zarządzanej przez kolejne pokolenia rodziny Model. Grupa posiada 16 zakładów produkcyjnych w Europie i działa w sześciu strategicznych obszarach: opakowania z tektury falistej, opakowania z tektury litej, opakowania z tektury kaszerowanej, opakowania standardowe i materiały opakowaniowe, co-packing oraz usługi dystrybucyjne, produkcja papieru (z recyklingu).

Polska spółka jest jednym z liderów w zakresie produkcji opakowań z tektury falistej, z nadrukiem offsetowym i fleksograficznym. Firma dysponuje kompletną technologią w tym zakresie.

Opakowania z tektury falistej produkujemy w Polsce w trzech, współpracujących i uzupełniających się produktowo zakładach - w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli, co zapewnia dopasowanie do potrzeb klienta oraz bezpieczeństwo dostaw.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (22)