Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MNM Diagnostics Sp. z o.o

Nowe Garbary Office Center
ul. Małe Garbary 9
61-756 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

mnm.bio

NIP: 9721286965

NASZA MISJA

Czy może być coś bardziej fascynującego, niż podróż w głąb ludzkiego DNA? Zwłaszcza wtedy, gdy rozwiązanie zagadki może przynieść największą nagrodę: uratowanie czyjegoś życia. Tym zajmujemy się każdego dnia: analizą całego genomu w poszukiwaniu podpowiedzi, jak skutecznie walczyć z nowotworem. Witajcie w naszym świecie, pełnym pasji i nauki!

NAUKA W SŁUŻBIE PACJENTOWI

Szacuje się, iż co trzeci mieszkaniec Polski w ciągu swojego życia zachoruje na nowotwór złośliwy. Wielu osobom udaje się pokonać chorobę za sprawą coraz lepszych form leczenia i nieodzownie z nimi związanej diagnostyki onkogenetycznej.

Wciąż jednak zbyt mało się mówi o tym, że nowotwór jest chorobą genomu, a indywidualny skład wariantów genetycznych, inny dla każdego pacjenta, sprawia, że jedyne skuteczne leczenie onkologiczne to leczenie spersonalizowane, w którym lek dobrany jest do odpowiedniego pacjenta i jego nowotworu.

Nasza misja to udostępnienie najnowszych osiągnięć naukowych w dziedzinie diagnostyki onkologicznej każdemu, kto mógłby odnieść z tego korzyści. Jako pierwsi w Polsce rozwijamy kompleksową technologię analizy całego genomu u Pacjentów onkologicznych.

Nasz interdyscyplinarny zespół łączy wiedzę z zakresu biologii molekularnej, biologii teoretycznej, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, tworząc najwyższej klasy rozwiązania służące do analizy danych zapisanych w genomie. Realizujemy wspólną wizję, opracowując nowe podejście do diagnostyki genetycznej. To interdyscyplinarne środowisko pozwala nam osiągać niemożliwe.

Dynamiczne środowisko start-upu pozwala na niewiarygodnie szybki rozwój i kształtowanie swojej indywidualnej ścieżki.

Daje także realny wpływ na podejmowane w zespole decyzje.

Jeśli wiec chciałbyś/ałabyś robić w życiu coś ważnego, uczestniczyć w tworzeniu firmy, rozwijać swój potencjał – czekamy na Ciebie :)

DZIAŁAMY NA RYNKACH MIĘDZYNARODOWYCH

MNM Diagnostics Inc działa także w USA. Skupiamy się na współpracy z firmami farmaceutycznymi, dla których chcemy być wsparciem jeśli chodzi jak najlepszą selekcję pacjentów pod kątem dobieranych terapii antynowotworowych.

POLSKIE CENTRUM BIOBANKOWANIA

Diagnostyka całogenomowa nowotworu to nowoczesna metoda diagnostyczna, której przeprowadzenie jest możliwe tylko z wykorzystaniem odpowiednio zabezpieczonej tkanki guza.

Dlatego w ramach MNM Diagnostics stworzyliśmy Polskie Centrum BioBankowania (PCBB), które jest pierwszym w Polsce biobankiem stworzonym z myślą o Pacjentach, umożliwiającym Bankowanie nieutrwalonych tkanek w celach diagnostycznych oraz Biobankowanie w celach naukowych.

WALCZYMY Z PANDEMIĄ

Aby zaangażować się w globalną walkę przeciwko COVID19, dołączyliśmy do międzynarodowej inicjatywy covid19hg.org. Inicjatywa ta skupia społeczności naukowe zajmujące się genetycznymi aspektami koronawirusa i ułatwia przepływ wyników badań pomiędzy jednostkami naukowymi.

Głównym celem projektu jest odkrycie patogenezy niewyjaśnionego, ciężkiego przebiegu choroby COVID-19 u wcześniej zdrowych pacjentów. Mamy również nadzieję, że przeprowadzone badania doprowadzą nas do odkrycia nowych możliwości terapeutycznych dla osób starszych z chorobami współistniejącymi, którzy są najbardziej narażeni na ciężki przebieg COVID-19.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)