Dane kontaktowe

MM Kwidzyn

Lotnicza 1
82-500 Kwidzyn
pomorskie, Polska

NIP: 5810004587

Zakład produkcyjny w Kwidzynie od 7 sierpnia 2021 jest częścią Grupy MM.

 

  • Fabryka w Kwidzynie to zintegrowany zakład celulozowo-papierniczy. Oznacza to, że prowadzimy pełny proces technologiczny produkcji papieru i tektury oraz wytwarzamy energię  i zarządzamy gospodarką wodno-ściekową na potrzeby zakładu, a także mieszkańców lokalnej społeczności.
  • Nasz zespół to ponad 1700 osób – specjalistów, inżynierów, operatorów, technologów, kontrolerów jakości oraz pracowników wsparcia administracyjno-organizacyjnego, a także ekspertów z dziedziny finansów, zakupów, czy HR.
  • Jesteśmy firmą silnie zaangażowaną na rzecz lokalnej społeczności – aktywnie wspieramy nasze miasto i region, dbamy o ekologię i zrównoważony rozwój, promujemy sport i zdrowy styl życia, a także edukujemy uczniów i studentów. 
  • Pomagamy! Od ponad 25 lat nasza Fundacja Opiekuńcza wspiera najbardziej potrzebujących niosąc im niezbędną pomoc finansową i rzeczową.
  • Znamy się na ekologii. Nie tylko produkujemy zrównoważone i nadające się do recyklingu produkty, ale także inwestujemy w najlepsze ekologiczne rozwiązania, w celu zminimalizowania naszego wpływu na środowisko naturalne oraz aktywnie wspieramy działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

MM Kwidzyn – więcej niż fabryka

DBAMY O SIEBIE

Bezpieczeństwo jest dla nas wielką wartością. Nie ma dla nas nic ważniejszego niż zapewnienie, że wszystkie osoby pracujące na terenie naszej firmy każdego dnia bezpiecznie wracają do domu i swoich bliskich.

SPORT,  PASJE I RODZINA

Od 10 lat organizujemy jedną z najbardziej uznanych w Polsce imprez sportowych – Kwidzyński Bieg Papiernika, który co roku przyciąga około 3000 biegaczy, którzy pokonują dystans 10 km ulicami Kwidzyna. W dobie COVID-19 przenieśliśmy naszą inicjatywę on-line tworząc Wirtualny Bieg Papiernika dostępny na każdym zakątku świata.

Ponadto organizujemy wiele atrakcyjnych wydarzeń dla pracowników i ich rodzin, m.in. rajdy rowerowe, marsze na orientacje połączone z sadzeniem drzewek, imprezy świąteczne z zabawami dla dzieci, akcje charytatywne, warsztaty związane ze zdrowym żywieniem i wiele więcej.

DLA UMYSŁU, CIAŁA I DUCHA

Doskonale wiemy, jak ważne jest zdrowie i równowaga pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Naszym pracownikom oferujemy bogaty wachlarz benefitów, m.in. pakiet medyczny Luxmed, „Program Wsparcia Pracowników”, kartę MultiSport, dopłaty do wydarzeń kulturalnych oraz „wczasy pod gruszą”, kursy językowe, dofinansowania do studiów wyższych, szkolenia kompetencji miękkich i technicznych.

Dołącz do nas!

Masz wiedzę z zakresu chemii lub biologii? W naszej firmie poznasz tajniki procesów technologicznych produkcji zrównoważonych i nadających się do recyklingu produktów.  

A może masz zmysł techniczny i interesuje Cię świat ogromnych maszyn i kotłów?  U nas masz okazję zdobyć cenną wiedzę i doświadczenie techniczne z zakresu utrzymania ruchu produkcyjnego. 

Szukasz pracy, w której będziesz mógł zdobywać wiedzę, rozwijać się i uczyć się u boku doświadczonych ekspertów?

Zapraszamy! U nas stabilność idzie w parze z rozwojem!

Zobacz jak wygląda rekrutacja krok po kroku:

KROK 1. ZAAPLIKUJ

Pierwszy krok należy do Ciebie! Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i złóż aplikację na tę, która Cię interesuje.

KROK 2. ROZMOWA TELEFONICZNA

Następnym krokiem jest krótka rozmowa telefoniczna na temat Twojej aplikacji, po której udzielimy Ci informacji co do dalszych etapów procesu. W zależności od profilu stanowiska, możesz zostać również zaproszony na spotkanie z rekruterem w siedzibie naszej firmy. Jeśli praca wymaga znajomości języka angielskiego, rozmowa może częściowo odbyć się w tym języku.

Z uwagi na znaczącą liczbę procesów rekrutacyjnych oraz nadsyłanych aplikacji, kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których profil jest najbliższy naszym wymaganiom i potrzebom.

Bez obaw, nie korzystamy z algorytmów, przeglądamy rzetelnie każdą nadesłaną aplikację.

KROK 3. ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Kolejny etap to spotkanie z rekruterem i przyszłym kierownikiem. Spotkania te odbywają się w siedzibie naszej firmy. W zależności od specyfiki stanowiska na jakie aplikujesz, jednym z etapów  rozmowy może być test sprawdzający poziom Twojej wiedzy i umiejętności.

KROK 4. DECYZJA

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby przekazać Ci informację zwrotną na temat finalnej decyzji. 

 

JAK TO BĘDZIE NA POCZĄTKU?

W pierwszym tygodniu pracy w naszej firmie będziesz uczestniczyć w programie adaptacyjnym, który pozwoli Ci szybciej poczuć się jak u siebie. W trakcie poznasz nasz zespół, firmę, nasze wartości i strategię.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)