Dane kontaktowe

MK Agro Production sp. z o.o.

ul. Grottgera 15
76-200 Słupsk
pomorskie, Polska
Telefon: 059 72 20 585
[email protected]

www.mkagro.com

NIP: 8393175923

Firma MK Agro Production, to regionalny lider produkcji, konfekcjonowania i przetwórstwa warzyw ziemniaka, cebuli i buraka ćwikłowego.

Poznaj nas

MK Agro Production Sp. z o.o. powstało w 2014 roku i przez kilka lat zajmowało się uprawą ziemniaków, marchwi i buraczków, a także przetwórstwem tych warzyw, głównie w oparciu o technologię sterylizacji warzyw, pakowanych próżniowo, którą nazywamy przemysłową metodą Sous vide.  Od 2021 roku nie zajmujemy się uprawą warzyw i skupiamy się na poszerzaniu oferty warzyw sterylizowanych, podnoszeniu ich jakości oraz zwiększaniu mocy produkcyjnych, które pozwalają nam dostarczać nasze produkty do największych sieci nowoczesnych, a także do renomowanych dostawców branży food service. Gwarantujemy współpracę całoroczną, szeroki asortyment opakowań oraz dostawy w dowolne miejsce na terenie kraju, Europy, a nawet na bliski wschód.

Nasza siedziba znajduje się w Słupsku, a Zakład produkcyjny w lokalizacji: Choczewko 16 84-210 Choczewo.

Produkcja

Nasz park maszynowy oparty jest o technologię dostarczoną przez najbardziej uznanych liderów, specjalizujących się w dostawie najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych systemów do przetwórstwa warzyw takich jak Wyma, Kiremko, Upmatic, Optimum Sorting czy Fam, a jakość zakupionych warzyw gwarantują nowoczesne i wydajne przechowalnie o możliwościach prawie 30.000 ton oraz wydajna sortownia, dostarczone przez Tolsma/Grisnich. Bazujemy na technologii, która, mimo przetwarzania, utrzymuje zawartość mikroelementów i witamin, wydobywając najlepsze walory smakowe warzyw oraz ich naturalną barwę. Produkty MK Agro Production, oferowane do sieci nowoczesnych oraz do większości dostawców branży food service, są zwykle pozbawione konserwantów i dużej ilości soli, dzięki czemu są zdrowe i wpisują się w aktualne trendy najlepszej diety dla człowieka. Wyjątkiem są niektóre sosy lub produkty dostarczane zgodnie z wytycznymi naszych klientów. Naszą misją jest tworzenie zdrowych produktów, przy wykorzystaniu potencjału wyselekcjonowanych odmian warzyw i nowoczesnych technologii, które pozwalają nam uzyskać najwyższą jakość i oferować wysoką elastyczność produkcji przy atrakcyjnej cenie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)