Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Mirum Poland Sp. Z o.o.

Silesia Office Center
Ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
śląskie, Polska
Telefon: 32 420 18 00
[email protected]

www.mirumagency.com

NIP: 2050002462

#We are stubbornly curious

Podczas rozmów kwalifikacyjnych, a właściwie na każdym etapie rekrutacji, pojawia się wiele pytań. Zebraliśmy te najczęściej przez Was zadawane, żeby stworzyć niewielkie „kompendium” wiedzy o Mirum. Poznajcie nas jeszcze lepiej :)

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z klientami z przeróżnych branż, zarówno z Polski, jak i z zagranicy tj. innogy, ACCO, YIT, Aston Martin.  

PARTNERZY

Złożone projekty, wymagają złożonych rozwiązań. W kompleksowym działaniu niezawodnie wspierają nas partnerzy technologiczni. Wdrażamy narzędzia, które pomagają naszym klientom osiągać wymierne korzyści.

DZIEŃ PRACY

Nasza siedziba mieści się w biurowcu Silesia Office Centre w Chorzowie dokładnie na 4 piętrze. Aktualnie zajmujemy 2 piętra budynku, jedno z nich jest typowym open spacem. Bliskość Parku Śląskiego oraz wielu obiektów handlowo-usługowych sprawia, że pomimo, iż nie jesteśmy zlokalizowani w centrum miasta mamy wszelkie udogodnienia w zasięgu ręki.  

BRAK SZTYWNYCH ZASAD

W naszej firmie nie obowiązuje żaden dress code- również w tej kwestii stawiamy na kreatywność! Masz koszulkę z superbohaterem? Świetnie! Lubisz przechadzać się po biurze w kapciach? Bardzo dobrze – chcemy, żeby było Wam wygodnie i swobodnie.