Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Mirum Poland Sp. Z o.o.

Silesia Office Center
Ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
śląskie, Polska
Telefon: 32 420 18 00
[email protected]

www.mirumagency.com

NIP: 2050002462

Jak wygląda rekrutacja

Nawet jeżeli nie prowadzimy obecnie rekrutacji na interesujące Cię stanowisko, daj szansę się poznać!

Napisz do nas na maila [email protected] albo aplikuj poprzez poniższy formularz.

https://tiny.pl/7dc3p

Staramy się, aby nasze rekrutacje były możliwie jak najbardziej przyjazne i konkretne. Cenimy czas zarówno kandydatów, jak i naszych pracowników. Nasz proces rekrutacyjny składa się z zaledwie kilku etapów:

ETAP 1

APLIKACJA

Wyślij do nas swoje CV oraz portfolio, jeśli posiadasz. Możesz podesłać nam także link do swojego profilu na Linkedin albo napisać kilka słów o sobie.

ETAP 2

NAWIĄZANIE KONTAKTU

Odezwiemy się do Ciebie, aby umówić się na spotkanie w naszym biurze.

ETAP 3

POZNAJMY SIĘ

Poznajmy się! To zdecydowanie najfajniejszy etap całego procesu. Podczas rozmowy będziemy chcieli dowiedzieć się jak najwięcej na temat Twojego doświadczenia, aspiracji i oczekiwań względem stanowiska. Tutaj chętnie odpowiemy także na wszystkie Twoje pytania. Uczestnictwo przełożonego technicznego zaraz obok HR Managera sprawia, że możemy poznać się nawzajem w sposób naprawdę kompleksowy. Rozmowa trwa zazwyczaj ok. 1 godziny.

ETAP 4

TEST TECHNICZNY ONLINE

Po zakończonym spotkaniu wysyłamy Ci test techniczny do wykonania w pełni zdalnie. To Ty po zapoznaniu się z jego treścią określasz określasz na kiedy przygotujesz rozwiązanie. Możesz wykonać go w dowolnym miejscu i czasie, niczego tutaj nie narzucamy.

ETAP 5

DECYZJA

Po weryfikacji testu mamy dwie opcje: jeżeli jego wynik nie spełnia naszych oczekiwań, nie przejmuj się – z chęcią powiemy ci nad czym powinieneś popracować, by do nas dołączyć. Druga opcja to satysfakcjonujący wynik testu, wtedy przedstawiamy Ci ofertę współpracy.

ETAP 6

ONBOARDING

Twój pierwszy dzień! To dziś poznasz cały zespół Mirum oraz wszystkie najważniejsze i najciekawsze zakamarki w biurze. Po zakończonej „wycieczce” i załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności zajmiesz swoje miejsce, a przełożony odpowie na wszystkie pytania i pokaże, na czym będzie polegała Twoja codzienna praca. Reszta należy już do Ciebie 😊