Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Mirum Poland Sp. Z o.o.

Silesia Office Center
Ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
śląskie, Polska
Telefon: 32 420 18 00
[email protected]

www.mirumagency.com

NIP: 2050002462

Biuro

Miejsce pracy ma takie samo znaczenie jak atmosfera w niej panująca. Dbamy o to, aby każdy czuł się tutaj swobodnie i ochoczo zajmował miejsce w kolejce po poranną kawę. Poza wiecznie obleganym ekspresem, mamy w kuchni duży stół, a na nim garść warzyw i owoców na wypadek, gdybyście zapomnieli śniadania.

Po godzinach

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy lubią spędzać ze sobą czas, nie tylko w godzinach pracy. Często spędzamy czas aktywnie, grając w piłkę nożną czy siatkówkę. Bardzo lubimy także wspólne imprezy oraz mniejsze lub większe wojaże. Co roku organizujemy dwa wydarzenia: Summer oraz Christmas Party. Co się tam dzieje? Zobaczcie sami…

Od środka

W POSSIBLE mamy elastyczny czas pracy i staramy się, aby dzień pracy nie wyglądał dokładnie tak samo jak poprzedni. Co miesiąc spotykamy się na wspólnym śniadaniu, żeby pogadać i zjeść coś pysznego. Na tych spotkaniach podsumowujemy także wszystkie projekty, zarówno te toczące się już w firmie, jak i te będące dopiero na horyzoncie. Wspólnie świętujemy sukcesy oraz odważnie planujemy przyszłość.