Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Mirum Poland Sp. Z o.o.

Silesia Office Center
Ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
śląskie, Polska
Telefon: 32 420 18 00
[email protected]

www.mirumagency.com

NIP: 2050002462

MIRUM TO LUDZIE

Ciągle powtarzamy, że Mirum to ludzie. I nie jest to tylko pusty frazes. Dlatego też pozwalamy sobie dodać tę sekcję do działu benefitów. Profesjonaliści, których mamy w naszych szeregach, przyjaźni koledzy i koleżanki to w naszej ocenie największa wartość naszej firmy.

TWÓJ ROZWÓJ

Wierzymy, że rozwój każdego członka zespołu to sukces, w który warto inwestować! Na naszych pracowników czeka możliwość zdobycia najbardziej honorowanych certyfikatów (m.in. Episerver, Microsoft, Sitecore). Dodatkowo realizujemy także szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne- zarówno z obszarów umiejętności miękkich, jak i stricte technicznych. Samodzielnie wiedzę poszerzać możesz dzięki dostępności biurowej biblioteczki książek branżowych oraz cyklicznych spotkań naszej „Akademii Mirum”.

ELASTYCZNOŚĆ ZATRUDNIENIA

Każdy z nas ma w głowie preferowaną formę współpracy, dlatego wychodzimy naprzeciw i wspólnie wypracujemy najdogodniejsze rozwiązanie. Umowa o pracę? OK. Własna działalność? Nie ma problemu. Wybór należy do Ciebie :)

JĘZYK OBCY

Praca w naszej agencji wiąże się z koniecznością znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Ze względu na międzynarodowe środowisko pracy może się zdarzyć tak, że będziesz uczestnikiem rozmów z naszymi zagranicznymi klientami czy innymi partnerami biznesowymi. Jeżeli Twój Project Manager zauważy, że zdarza Ci się zapomnieć języka w gębie, nie przejmuj się zanadto. Współpracujemy z native speakerami, którzy w razie realnej potrzeby, rozwiną Twoje umiejętności językowe.

COŚ NA ZĄB

Jesteśmy przygotowani na wypadek, gdyby ktoś zapomniał śniadania. W ogólnodostępnej kuchni stoły są pełne zdrowych przekąsek. W kuchni znajdziesz także wyciskarkę do cytrusów. W trakcie godzinnej przerwy lunchowej wliczonej w czas pracy na pewno znajdziesz okazję, żeby z niej skorzystać.

CHILLOUT

Zmęczony? Niektóre dni bywają trudne, dlatego stworzyliśmy w naszym biurze przestrzeń, w której możesz się rozerwać. Mamy stół do piłkarzyków, darta, playstation oraz gry planszowe, a kompanów do zabawy nie brakuje J Poza chillout roomem na terenie biura, nasi pracownicy raz w tygodniu lubią zmierzyć się na boisku. Halowe rozgrywki piłkarskie, bądź siatkarskie to bardzo popularna rozrywka wśród naszych pracowników. Gdy jest cieplej relaksujemy się nad naszymi polskimi jeziorami i rywalizujemy w regatach żeglarskich.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Nikt nie lubi być chory. Nikt także nie lubi zbyt długo czekać. Pomyśleliśmy o tym, dlatego obejmujemy Cię prywatną opieką medyczną, byś w razie potrzeby, mógł szybko otrzymać pomoc. Będziesz miał możliwość założenia swojego profilu online i rejestracji wizyty przez Internet.

MULTISPORT

Lubisz pływać? A może spędzać długie godziny w saunie czy na siłowni? Nieważne jaki sport uprawiasz, dofinansujemy kartę MultiSport, byś mógł robić to częściej! Sport to przecież samo zdrowie :)