Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Mirum Poland Sp. Z o.o.

Silesia Office Center
Ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
śląskie, Polska
Telefon: 32 420 18 00
[email protected]

www.mirumagency.com

NIP: 2050002462

Kim jesteśmy

Cześć, jesteśmy Mirum! 

Tworzymy interaktywną agencję, która dzięki połączeniu najnowszych technologii z kreatywnym myśleniem, dostarcza klientom prawdziwie innowacyjne rozwiązania. Jesteśmy częścią Wunderman Thompson, podmiotu z grupy WPP. To dla klienta gwarancja stabilności i jakości. Złożona i liczna struktura grupy gwarantuje nam dostęp do ogromnych zasobów wiedzy, unikalnych kompetencji popartych niezrównanym doświadczeniem. Tym samym zdejmujemy z barków klienta skomplikowanie dzisiejszego świata. W złożonych projektach sięgamy do skarbnicy wiedzy, kompetencji i doświadczenia. Do niezmierzonych zasobów grupy WPP, zaprzyjaźnionych agencji, partnerów i dostawców. Zróżnicowane środowisko to dla nas chleb powszedni, a z otwartością i chęcią rozwoju możemy osiągnąć wszystko.

Co robimy

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji webowych oraz mobilnych, często oferując także usługi z zakresu digital marketingu. Wśród naszych specjalistów znajdują się zarówno back-end i front-end developerzy, manualni testerzy, jak i designerzy.

Odpowiadamy na potrzeby marek w sposób kompleksowy, dlatego lubimy mówić o sobie „digital full service agency”. Każdy projekt wieńczymy pytaniem „czy to działa”, bo wiemy, że zadawanie właściwych pytań to gwarancja sukcesu.

MIRUM to ludzie

W Mirum to ludzie są najważniejsi. Poza doskonałą strategią działania wyróżnia nas międzynarodowa wymiana doświadczeń. Znajdujemy się w ponad 20 krajach na świecie, dzięki czemu mamy możliwość korzystania z wzajemnych umiejętności, wiedzy czy innowacyjnych rozwiązań. Komunikujemy się ze sobą ponad granicami, co nas wzbogaca i nakręca zapał do działania. Każdy projekt zakończony sukcesem to nie tylko SUKCES komercyjny i zadowolenie klienta. To także kolejny sukces każdego z nas i baza pod kolejne wyzwania. Mimo że na świecie jest nas wiele (bo trzeba liczyć w tysiącach) w chorzowskim biurze panuje prawdziwie rodzinna atmosfera!