Dane kontaktowe

MIRO sp. z o.o.

Mińska 25B lok. U1
03-808 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 6971934576

Od ponad 20 lat dajemy MOC DLA MEDYCYNY. Jesteśmy jednym z największych dostawców wysokiej klasy urządzeń diagnostycznych. Oferujemy konkurencyjne warunki finansowania jego zakupu, specjalistyczną obsługę serwisową oraz możliwość poszerzania kompetencji w ramach profesjonalnych szkoleń. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych i efektywnych rozwiązań dla medycyny. Działamy w pełnej synergii, a nasza kompleksowa oferta uzupełnia się w ramach 5 współpracujących ze sobą spółek.

Historia sukcesu

Źródłem naszych sukcesów od początku są ludzie - ich pasja, otwartość na nowe pomysły i energia, by niemożliwe uczynić możliwym. To dzięki nim z niewielkiej firmy staliśmy się grupą prężnie działających spółek  i jednym z liderów rynku, na którym od początku wyznaczamy standardy niezawodności i profesjoalizmu. Dziś zatrudniamy blisko 120 osób, cieszymy się zaufaniem tysięcy Klientów i z dumą wspieramy rozwój nowoczesnej diagnostyki oraz związanych z nią produktów i usług.

Zespół MIRO

Zbudowaliśmy zgrany zespół ludzi, którzy każdego dnia pracują na wspólny sukces. Dzięki łączącym nas wartościom rozwijamy się z całą MOCĄ. Lojalnie budujemy wartość naszej marki, mamy do siebie zaufanie i wszyscy czujemy się odpowiedzialni za to, co robimy. Myślimy do przodu, bo to innowacyjność od początku jest naszą dewizą. Działamy skutecznie, jesteśmy zorientowani na cel i dobrze wiemy, co chcemy osiągnąć. Wspólnie tworzymy niepowtarzalny charakter i osobowość firmy MIRO .

MIRO dla Ciebie

Jesteśmy dużym, stabilnym i odpowiedzialnym pracodawcą  Praca w MIRO zapewni Ci możliwość rozwoju zawodowego i osobistego oraz poszerzania kompetencji w świecie innowacyjnych technologii. Na swój sukces będziesz pracować w przyjaznym środowisku i na przejrzystych zasadach, mogąc liczyć na pomoc i wsparcie najlepszych profesjonalistów w swojej dziedzinie .

To, co robimy, ma dobrą MOC. Dzięki naszej działalności medycyna może więcej. Pomaga ludziom, wspiera lekarzy i pacjentów. Dlatego praca w grupie MIRO to nie tylko możliwość rozwoju ścieżki kariery – to także osobista satysfakcja z pracy, która może tyle znaczyć dla innych .

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)