Dane kontaktowe

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju

Wspólna 2/4
00-926 Warszawa

NIP: 5262895199

ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ I STRATEGIA

Prace naszego resortu mają trzy wymiary – strategiczny, inwestycyjny i społeczny. To trzy ramiona tego samego trójkąta. Nie mogą istnieć bez siebie" – powiedział Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński.

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju odpowiada m.in. za:

- strategię rozwoju i zarządzanie systemem wdrażania Funduszy Europejskich,
- rozwój regionalny,
- planowanie i zagospodarowanie przestrzenne,
- budownictwo, mieszkalnictwo,

Jednym z głównych zadań Ministerstwa jest także Strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

#WspieramyInwestycje poprzez #PrzyjazneFundusze i #PlanRozwojuPL, inwestujemy #FunduszeUE, wdrażamy #DostępnośćPlus, rozwijamy #ProgramDlaŚląska, #ProgramDlaBieszczad i #MieszkaniePlus, dbamy o #Inwestycje, #DrogiLokalne i #MostyDlaRegionów.

Dbamy także o #ProstyJęzyk, organizujemy innowacyjne projekty badawcze i wydarzenia medialne tj.  jak #HackathonMIiR, #AkademiaMenedżeraInnowacji czy "Start-up na 5-tkę".

DOŁĄCZ DO PRACOWNIKÓW MIIR

Inwestycje i Rozwój. Brzmi świetnie! Czy wiesz, że możesz połączyć swój rozwój zawodowy z pracą w administracji publicznej? Mieć realny wpływ na to jak zmienia się rzeczywistość wokół Ciebie, w wymiarze legislacyjnym czy społeczno-gospodarczym.

Praca w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju to wyzwania, udział w ciekawych projektach i wszechstronny rozwój. Z nami możesz rozwijać kompetencje, ciągle uczyć się i specjalizować m.in. w zakresie:

  • funduszy europejskich/ polityki rozwoju kraju,
  • partnerstwa publiczno-prywatnego,
  • współpracy międzynarodowej,
  • gospodarki przestrzennej

Gdy będziesz naszym pracownikiem, zadbamy także o Twoje szkolenia specjalistyczne i językowe. To dla rozwoju umysłu a dla ciała i ducha proponujemy skorzystać z zajęć sportowych (mamy własną salę ćwiczeń, rowerownię), wydarzeń kulturalnych, dofinansujemy też urlop. W trosce o zdrowie pracowników zapewniamy dostęp do opieki medycznej i zaoferujemy pomoc w trudnych sytuacjach losowych.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA

ETAP 1
Sprawdź nasze aktualne oferty pracy, które znajdują się na stronie https://nabory.kprm.gov.pl/ lub na stronie MIiR w zakładce KARIERA http://www.miir.gov.pl/strony/ministerstwo/praca-w-ministerstwie/

ETAP 2
Przygotuj i prześlij swoją aplikację w odpowiedzi na jedno z naszych ogłoszeń. Przed wysłaniem aplikacji upewnij się, że spełnienie wymagań formalnych jednoznacznie wynika z przesłanych przez Ciebie dokumentów.

ETAP 3
Po wybraniu stanowiska, które Cię interesuje, kliknij w link Aplikuj znajdujący się z każdym z naszych ogłoszeń i wypełnij krótki formularz. Pamiętaj o załączeniu CV w języku polskim oraz innych oświadczeń i dokumentów niezbędnych w naszych rekrutacjach.  
Swoją aplikację możesz także wysłać drogą papierową na adres Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

ETAP 4
W trakcie rekrutacji weryfikowane są wszystkie wymagania wskazane w treści ogłoszenia. Po weryfikacji ofert kandydaci spełniający wymagania formalne są kwalifikowani do udziału w kolejnym etapie rekrutacji. Jeśli Twoja aplikacja spełnia wymagania formalne zadzwonimy, żeby umówić spotkanie, na którym poznasz być może swojego przyszłego przełożonego i przedstawiciela Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Na spotkaniu poinformujemy Cię o warunkach pracy, zakresie zadań oraz poinformujemy o dalszym przebiegu rekrutacji. Niezależnie od wyników rozmów, wszyscy kandydaci biorący udział w naszych rekrutacjach otrzymują informację zwrotną.