Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Millano Group

Wysogotowska 15
62-081 Przeźmierowo
wielkopolskie, Polska

NIP: 7771004608

Dziel z nami przyjemność tworzenia czekolady


Jesteśmy ekspertami w tworzeniu czekolady.

Czekolada jest naszą pasją. Na sukces pracujemy wspólnie już od ponad 35 lat. Stawiamy na osoby zaangażowane, które swoją pracą przyczynią się do rozwoju firmy. Ważny jest dla nas zespół i wszyscy, którzy są jego częścią. Słuchamy naszych pracowników i jesteśmy otwarci na ich potrzeby. Gwarantujemy bezpieczeństwo zatrudnienia.

Podzielasz naszą pasję? Uwielbiasz czekoladę i chcesz dołączyć do naszego grona?

Stań się członkiem naszej czekoladowej rodziny. Przekonaj się, że warto z nami pracować.

Co jest dla nas ważne?

  • Orientacja na klienta – koncentrujemy się na potrzebach naszych konsumentów, klientów i partnerów, słuchamy ich potrzeb oraz staramy się im sprostać.
  • Innowacyjność – poszukujemy nowych rozwiązań, pomysłów i koncepcji celem tworzenia nowych, lepszych produktów oraz doskonalenia procesów technologicznych i systemów organizacyjnych.
  • Tradycja – na sukces pracujemy już wspólnie od ponad 35 lat.

O nas

Millano Group to jeden z największych producentów czekolady w Polsce, łączący nowoczesność i rodzinną atmosferę.

Fabryka Czekolady Millano Group to przede wszystkim zgrany zespół ambitnych ludzi, w którym każdy odgrywa równie ważną rolę. Jesteśmy zespołem ludzi kreatywnych, odważnych i otwartych na nowe wyzwania. Każdy z nas jest fachowcem w swojej dziedzinie i z pasją podchodzi do swoich obowiązków. Codziennie czekają na nas nowe zadania, dzięki którym wspólnie uczymy się, rozwijamy, zdobywamy nowe doświadczenia, dbając przy tym o dobrą atmosferę.

Millano Group to jedno z największych przedsiębiorstw sektora przemysłu spożywczego (branża cukiernicza) w województwie Wielkopolskim. Polski producent wyrobów czekoladowych, pianek, karmelków, krówek, żelek i galaretek. Firma jest największym producentem i dostawcą produktów sygnowanych logo dużych sieci handlowych w Polsce, m.in. Biedronka, Intermarche, Auchan. Millano Group jest prężnie rozwijającą się firmą, będącą w posiadaniu trzech fabryk, w których nowoczesny park maszynowy produkuje kilkaset ton wyrobów czekoladowych dziennie, a produkty dystrybuowane są do ponad 50 krajów świata.

Główne założenia firmy to tworzenie produktów opartych na najwyższej jakości składnikach, przy jednoczesnym poszanowaniu praw człowieka i dbałości o środowisko naturalne. Oferta Millano Group obejmuje produkty skierowane do różnych segmentów rynku. Baron Excellent, Pomorzanka, Hibbi czy ElitChoco to marki, które skierowane są do szerokiej i zróżnicowanej grupy odbiorców.