Dane kontaktowe

Milko Hutrowe Centrum Nabiału – Włodzimierz Natkaniec

Dulęby 5
40-833 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: 32 358 98 40

milko.com.pl

NIP: 6340009859

O nas:

Jesteśmy firmą rodzinną obecną już 30 lat na rynku.
Od lat  niezmiennie prowadzimy dystrybucję artykułów nabiałowych i spożywczych, cały czas poszerzając asortyment.
Naszym odbiorcom oferujemy około 4000 produktów.

Produkty dostarczają nam producenci znani nie tylko na polskim ale również i na zagranicznym rynku spożywczym – słynący z wysokiej jakości produkcji oraz rzetelności.

Zaopatrujemy kompleksowo Klientów w produkty nabiałowe i spożywcze:

  • codziennie dostarczamy świeże towary do sklepów, sieci detalicznych, restauracji, kawiarni, hoteli, cukierni, piekarni, pizzerii oraz małej gastronomii - naszymi samochodami wyposażonymi w agregaty chłodnicze,
  • zaopatrujemy również szpitale, szkoły, przedszkola i zakłady pracy,
  • obsługujemy także Klientów zagranicznych w proszki mleczne, proszki serwatkowe, mleko, masło, sery i inne produkty,

Wieloletnie doświadczenie i uczciwość to cechy, które stawiają nas w czołówce najbardziej rozpoznawalnych firm tej branży.

Nasze priorytety:

Naszym głównym celem jest rozwój firmy na wszystkich poziomach działalności.  Z tego powodu każdego dnia dbamy o usprawnianie procesów zachodzących wewnątrz organizacji. Wykorzystujemy wszystkie możliwości rozwoju jakie się przed nami pojawiają.

Bardzo istotną kwestią jest dla nas profesjonalna obsługa klienta. Ciągle pracujemy nad poprawą jakości świadczonych usług,  aby sprostać wymaganiom  każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Wierzymy w to, że zgrany zespół jest podstawą sukcesu. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z Pracowników wnosi do firmy jakość i umiejętności, które służą do jeszcze lepszej realizacji celów. Mocno stawiamy na pracę zespołową realizowaną przez naszych Pracowników, którzy są wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach.

Idalny kandydat:

Osoby aplikujące, które chcą z nami pracować poza wymogami kwalifikacyjnymi – odpowiednimi dla danego stanowiska, powinny posiadać dodatkowe umiejętności takie jak: komunikatywność, pozytywne nastawienie oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Zależy nam na kandydatach umiejących pracować w zespole oraz otwartych na nowe wyzwania i dalszy rozwój zawodowy.

Osoby chętne do podjęcia pracy w naszej firmie serdecznie zapraszamy do składania aplikacji drogą elektroniczną.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)