Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MIKRONIKA Sp. z o.o.

ul. Wykopy 2/4
60-001 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 6655 600
[email protected]

www.mikronika.pl

NIP: 779 25 02 760

MIKRONIKA – Energia pod Twoją kontrolą

MIKRONIKA to wiodący dostawca systemów automatyki przemysłowej oraz producent oprogramowania dla instytucji. Nad modułowymi rozwiązaniami dopasowanymi do potrzeb naszych Klientów pracują zespoły wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów. Dysponujemy własną bazą sprzętową i zapleczem produkcyjnym. Działamy na rynku od 1983 roku. Mamy na swoim koncie liczne kontrakty krajowe i zagraniczne oraz nagrody przyznawane na targach i wystawach. Niezmiennie dbamy o utrzymywanie sprzyjającego środowiska pracy dla ponad 500 zatrudnionych osób. Poszukujemy zarówno pracowników z doświadczeniem, jak i ambitnych studentów. Oferujemy ciekawe i inspirujące wyzwania, indywidualnie ustalamy formę zatrudnienia.

TRANSPARENTNE WARUNKI ZATRUDNIENIA I CZYTELNA ŚCIEŻKA ROZWOJU

Rekrutacja odbywa się zawsze według tych samych, transparentnych zasad. Czynnikami decydującymi o zatrudnieniu są doświadczenie, wiedza i kompetencje. Każda osoba biorąca udział w rekrutacji jest informowana o jej zakończeniu i wyniku rozmów.

Wszyscy pracownicy mają równe szanse awansu i wynagradzania. O pozycji i ścieżce rozwoju decydują zaangażowanie w realizację celów, wiedza oraz doświadczenie lub wkład w rozwój firmy.

Współpracę opieramy o partnerstwo i chętnie słuchamy konstruktywnych opinii.

DBAMY O ROZWÓJ NASZYCH PRACOWNIKÓW, ZAPEWNIAMY BENEFITY

Wspieramy pracowników MIKRONIKI w podnoszeniu kwalifikacji oraz zdobywaniu nowej wiedzy. Dajemy możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych ze wsparciem firmy. Możesz skorzystać również z dofinansowania nauki języków obcych, zajęć sportowych i prywatnej opieki medycznej.

GDZIE REKRUTUJEMY

Posiadamy biura w Poznaniu, Wrocławiu, Zamościu, Krakowie i Łodzi. Zapoznaj się z ofertami pracy w dogodnej dla siebie lokalizacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)