Dane kontaktowe

Grupa Mieszko

Aleje Jerozolimskie 181
02-222 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 6391737103

NASZA MARKA

Mieszko to znana i ceniona polska marka, czerpiąca z ponad stuletniej tradycji cukierniczej. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości pralin czekoladowych i karmelków. Najpopularniejsze produkty Mieszko to: bombonierki Cherrissimo, Amoretta, Magnifique, Chocoladorro, pyszne orzechowe Michaszki czy uwielbiane przez dzieci Zozole. Nasze słodycze produkujemy w Raciborzu, gdzie zlokalizowane są fabryki Mieszko, lecz nasze wyroby znane są nie tylko Polakom. Jesteśmy obecni w ponad 60 krajach, na wszystkich kontynentach.

NASZA MISJA

Chcemy towarzyszyć Konsumentom w delektowaniu się codziennością, bo życie warto smakować. Chcemy być z nimi na co dzień i od święta, by wszystkie ważne chwile, które nasi Klienci dzielą z bliskimi, były jeszcze bardziej wyjątkowe.

Nowoczesna firma może działać, zarabiać i rozwijać się jedynie w zgodzie z wartościami. To one określają bowiem tożsamość firmy i tworzą jej wiarygodność. Co więcej, tylko takim firmom ufają współcześni Konsumenci, dlatego wspólnie, każdego dnia tworzymy firmę z wartościami.

Nasze wartości

SZACUNEK, JAKOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ – w to wierzymy w Grupie MIESZKO

SZACUNEK – to dialog.
Firma to ludzie: Pracownicy, Akcjonariusze, Kontrahenci, Dostawcy i Klienci. Szacunek oznacza dla nas, w Grupie Kapitałowej MIESZKO, otwartość, uczciwość, szczerą i konstruktywną komunikację oraz poszanowanie pracy i wysiłku naszych Kolegów, Klientów czy Dostawców. Równie istotny jest dla nas szacunek dla różnorodności: talentów, opinii, postaw oraz przekonań politycznych czy religijnych. Nie możemy dyskryminować osób ze względu na płeć, pochodzenie lub rasę, sytuację rodzinną, wiek, preferencje seksualne czy stopień niepełnosprawności.

JAKOŚĆ – to nie tylko produkt, to nasze działania na co dzień.
Dla Grupy Kapitałowej MIESZKO zdrowie i satysfakcja Konsumenta są kluczowe. Każde nasze działanie jest podporządkowane temu celowi. Dlatego nieustannie doskonalimy nasze produkty i usługi, systematycznie monitorując zarówno ich jakość, jak i bezpieczeństwo. Składniki kupujemy od rzetelnych i sprawdzonych Dostawców. Nasz System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności zgodny jest ze standardami BRC i IFS. Spełniamy także wymagania norm ISO 9001 i ISO 2000. Naszym priorytetem jest również bezpieczeństwo pracy. Systematycznie organizujemy szkolenia BHP, monitorując każde zdarzenie mogące prowadzić do wypadku przy pracy, skutkującego uszczerbkiem na zdrowiu Pracownika.

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ – to odwaga do działania.
To zwycięstwo. Przedsiębiorczość  rozumiemy  jako  odpowiedzialność,  efektywną  współpracę  i  proaktywny wkład w firmę. Grupa Kapitałowa MIESZKO to nasza firma, więc jesteśmy odpowiedzialni za jej rozwój, za powierzone nam zadania, ich efekty i użyteczność dla innych Pracowników. Z pasją gramy w drużynie MIESZKO, bo to wyjątkowy zespół, złożony z różnorodnych osobowości. Poza tym jesteśmy głęboko przekonani, że właśnie gra zespołowa przynosi najlepsze efekty.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)