Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MPWiK S.A.

Na Grobli 19
50-421 Wrocław
dolnośląskie, Polska

mpwik.wroc.pl

NIP: 8960000256

Oferta dla Ciebie!

Zadowolony i zmotywowany pracownik stanowi fundament silnego przedsiębiorstwa. Doceniony pracownik wychodzi z inicjatywą i zawsze gotowy jest do działania. Oferujemy wiele korzyści i perspektyw, które przekładają się na satysfakcję z pracy i poczucie przynależności do zespołu. Oto nasza oferta dla Ciebie, dołącz do nas już dziś!

Zaufany pracodawca

Blisko 150 lat tradycji zobowiązuje! Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku, która może pochwalić się tak bogatym dziedzictwem. Z powodzeniem łączymy tradycję z nowoczesnością – mamy ciekawą historię, zabytkowe obiekty i jednocześnie stawiamy nacisk na nowoczesne technologie oraz innowacyjność.

Bogata oferta szkoleniowa

Ciągłe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji pracowników wspieramy między innymi poprzez szeroką ofertę szkoleniową. Plan szkoleniowy „szyjemy na miarę”. Znajdziesz tu zarówno szkolenia wewnętrzne, prowadzone przez naszych trenerów, jak i zewnętrzne, branżowe, menedżerskie, informatyczne, prawne etc. Firma organizuje także kursy językowe dla pracowników.

Możliwość rozwoju

Rozwój pracowników jest jednym z naszych priorytetów. Oprócz wykonywania codziennych obowiązków, mamy możliwość uczestniczenia w interdyscyplinarnych projektach oraz zdobywania nowych uprawnień, podnosząc w ten sposób swoje kwalifikacje. Oferujemy możliwości szybkiego rozwoju. Twoja kariera jest w Twoich rękach!

Dofinansowanie do studiów podyplomowych

Osoby zainteresowane podnoszeniem swoich kwalifikacji w ramach studiów podyplomowych mają możliwość otrzymania dofinansowania kosztów nauki. Wybierz swoje studia, a my pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia.

Nowoczesne narzędzia pracy

Zapewniamy zdobywanie doświadczenia oraz nowych umiejętności w pracy przy wsparciu najnowocześniejszych i innowacyjnych technologii. Aby efektywnie działać w tym zakresie korzystamy z nowatorskich narzędzi, jednocześnie zawsze pamiętając o bezpiecznych warunkach pracy. Bo bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Dołożymy wszelkich starań, abyś poczuł satysfakcję z wykonywanej pracy. Twoje postępy oraz zaangażowanie z pewnością zostaną zauważone i odpowiednio wynagrodzone poprzez premie i nagrody. Dodatkowo wspieramy finanse naszych pracowników w tak ważnych, ale także trudnych dla portfela chwilach, jak święta bożonarodzeniowe i Wielkanoc.

Uprawnienia

Chcemy, aby nasi pracownicy mieli wszystkie uprawnienia i szkolenia potrzebne im do codziennej pracy. Dlatego pokrywamy koszty niezbędnych do pracy uprawnień, takich jak uprawnienia SEP, obsługa wózków widłowych, podnośników koszowych, HDS i wiele innych. Nie musisz martwić się brakiem uprawnień – my Ci je zapewnimy!

Dodatkowe benefity

Dbamy o utrzymanie zdrowego stylu życia i dobrego samopoczucia pracowników. Nie musimy wybierać w ramach systemu kafeteryjnego – wszyscy bez wyjątku możemy korzystać z bogatego wachlarza pakietu świadczeń socjalnych, karty Multisport, sekcji sportowych, prywatnej opieki medycznej, czy dofinansowanych posiłków w preferencyjnej cenie.

PPE

Mając na uwadze przyszłość Twoją i Twoich bliskich oferujemy możliwość oszczędzania na emeryturę poprzez udział w pracowniczym programie emerytalnym (PPE). Atrakcyjność takiego oszczędzania tym bardziej wzrasta, że sam pracownik nie musi oszczędzać… To firma od każdej zarobionej przez niego złotówki odkłada na indywidualne konto 4% jej wartości.