Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MPWiK S.A.

Na Grobli 19
50-421 Wrocław
dolnośląskie, Polska

mpwik.wroc.pl

NIP: 8960000256

POZNAJ NAS

Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych firm wodociągowo-kanalizacyjnych w Polsce. Naszą chlubą jest ponad 150-letnia tradycja, którą z sukcesem łączymy z nowoczesnymi technologiami i dynamicznym rozwojem. Podstawowym zakresem naszej działalności jest pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody do klientów oraz odbiór i oczyszczanie ścieków. Prowadzimy działalność na terenie Wrocławia i części gmin ościennych.

Jesteśmy dumni, że jako firma codziennie dostarczamy do prawie 700 000 osób najwyższej jakości wodę. Troszczymy się też o środowisko i komfort mieszkańców odbierając od nich ścieki, a następnie je oczyszczając.

Oprócz świadczenia podstawowych usług, od lat wspieramy przedsięwzięcia edukacyjne, ekologiczne i społeczne.

Dowiedz się więcej:

  • https://www.mpwik.wroc.pl/pracuj-z-nami/obszary/
  • https://www.mpwik.wroc.pl/csr/

NASZA MISJA I strategiA

Nasze działania mają na celu spełnianie oczekiwań głównych interesariuszy przy zapewnieniu trwałego i zrównoważonego rozwoju spółki i miasta Wrocław.

Strategia MPWiK jest zbudowana w oparciu o cztery filary: Doskonałość, Klienci, Społeczeństwo, Pracownicy.

Wierzymy, że poprzez minimalizowanie wpływu naszych procesów technologicznych na środowisko, wspieranie lokalnych społeczności, dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, klientów i kontrahentów, jak również ciągłe doskonalenie i rozwój nowych technologii, przyczyniamy się do budowania lepszej przyszłości Wrocławia.

Firma to ludzie

Doświadczeni, kreatywni, odpowiedzialni. Młodsi i starsi. Wszyscy tworzymy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu.
Jesteśmy spółką miejską zatrudniającą ponad 750 pracowników. To Oni każdego dnia podejmują ciekawe, odpowiedzialne i często ambitne wyzwania na rzecz mieszkańców Wrocławia.
Dzięki różnorodności naszych pracowników łączymy w firmie wiedzę ekspercką z entuzjazmem i otwartością na nowe rozwiązania. To dzięki ich talentom i kwalifikacjom jesteśmy w stanie świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.
Jesteśmy przekonani, że to pracownicy są najlepszym kapitałem, który trzeba nieustannie rozwijać i motywować. Dlatego to właśnie pracownicy stali się jednym z filarów naszej strategii.
W MPWiK oferujemy naszym pracownikom bogaty pakiet świadczeń wspierający ich rozwój zawodowy. Stawiamy na uczciwe zasady. Umowa o pracę, przejrzysty system wynagrodzenia, szerokie możliwości rozwoju oraz bezcenne poczucie służby na rzecz innych, jest tym, co wyróżnia nas spośród wielu firm działających na lokalnym rynku.

Czy wiesz?

Czy wiesz, że MPWiK stawia na jakość? Dostarczamy wysokiej jakości wodę i odbieramy ścieki, wykorzystując ponad 3,5 tysiąca kilometrów sieci na terenie Wrocławia.

Czy wiesz, że MPWiK stawia na rozwój? Szczególny nacisk kładziemy na inwestycje w zakresie modernizowania eksploatowanych obiektów, rozbudowę sieci wodociągowo-kanalizacyjnej oraz unowocześnianie technologii produkcji wody i oczyszczania ścieków.

Czy wiesz, że MPWiK dba o środowisko? Blisko 60% energii wykorzystywanej przez nas do oczyszczania ścieków pochodzi z procesu ich oczyszczania.

Czy wiesz, że MPWiK to zespół ludzi wrażliwych społecznie? Każdego roku włączamy się w wiele projektów charytatywnych. Pomagamy potrzebującym dzieciom, bezdomnym i samotnym. Wspieramy także zwierzęta z wrocławskich schronisk.

Czy wiesz, że MPWiK to dobry pracodawca? Swoim pracownikom zapewniamy dopłaty do posiłków, kart sportowych, oferujemy bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Czy wiesz, że MPWiK to odpowiedzialny pracodawca? Od wielu lat z myślą o swoich pracownikach inwestujemy w nowoczesny sprzęt i urządzenia spełniające wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)