Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o. o.

Centrala Spółki
Obozowa 43
01-161 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.mpo.com.pl/oferty-pracy

NIP: 5272391342

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania działa  na stołecznym rynku nieprzerwanie od 1927 roku.

Przez ponad 90 lat naszą misją jest zapewnienie efektywnego, niezawodnego odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie stolicy. Dbamy o środowisko naturalne, satysfakcjonującą obsługę klienta i rozwój pracowników. Dodatkowo firma prowadzi usługi w zakresie badań technicznych pojazdów.

Jesteśmy pierwszą warszawską spółką, która wdrożyła zintegrowany system zarządzania środowiskiem i jakością według normy ISO. 

Firma to ludzie:

Sukces zawdzięczamy naszym pracownikom. MPO to ponad 1300  osób, posiadających  fachową wiedzę. W naszej strukturze są pracownicy operacyjni, specjaliści i kierownicy.

Jesteśmy przekonani, że to pracownicy są najlepszym kapitałem, który trzeba nieustannie rozwijać i motywować. Dlatego w MPO każdego roku ustalamy szczegółowy plan szkoleń, aby każdy pracownik mógł rozwijać się w określonym przez siebie kierunku. Zapewniamy dofinansowanie do szkoleń lub studiów podyplomowych. Organizujemy Akademie MPO, czyli wewnętrzne szkolenia, stale podnoszące kompetencje naszych pracowników.

Ponadto oferujemy dodatkową opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i  miejsce parkingowe. Nasi pracownicy mogą liczyć na dofinansowanie do wypoczynku, czyli tzw. wczasy pod gruszą. Dzieci pracowników co roku otrzymują paczki świąteczne. Osoby zatrudnione na stanowiskach operacyjnych w sezonie zimowym mają zapewnione talony żywnościowe.

Segreguj

Od początku 2019 roku obowiązuje nowy system odbioru odpadów. Staramy się zachęcać mieszkańców Warszawy do świadomej segregacji odpadów. Dbając o środowisko – troszczymy się o siebie i przyszłe pokolenia.

Nasze lokalizacje

Posiadamy trzy bazy (tzw. Rejony Odbioru Odpadów) na terenie Warszawy:

  • ul. Tatarska 2/4 (Wola)
  • ul. Zabraniecka 4 (Targówek Przemysłowy)
  • ul. Sosnkowskiego 4 (Ursus)

Ponadto dwa Zakłady Zagospodarowania Odpadów:

  • Zakład „Kampinoska” ul. Kampinoska 1
  • Zakład  „Gwarków” ul. Zabraniecka 2

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)