Dane kontaktowe

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.

Szyb Walenty 91
41-700 Ruda Śląska
śląskie, Polska
[email protected]

www.midocean.com

NIP: 6272618295

REKRUTUJEMY PRZYJAŹNIE

Na każdym etapie procesu rekrutacji dbamy o dobre relacje z kandydatami. Chcemy, aby udział w procesie był przede wszystkim dobrym doświadczeniem dla osób, ubiegających się o pracę, a także aby czas spędzony podczas rozmowy był jak najmniej stresujący.

Proces rekrutacji składa się z etapów:

ETAP 1

Wstępna selekcja

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybieramy te, które najlepiej spełniają kryteria wskazane w ogłoszeniu.

ETAP 2

Wywiad telefoniczny

Z wybranymi kandydatami przeprowadzamy krótką rozmowę telefoniczną, pytając o motywację do podjęcia pracy oraz oczekiwania wobec przyszłego pracodawcy.

ETAP 3

Rozmowy kwalifikacyjne

Ostatni etap, do którego zapraszamy najlepszych kandydatów. W zależności od stanowiska odbywa się jedno lub dwa spotkania, z wykorzystaniem różnych form rekrutacji m.in. rozmowa, testy i zadania rekrutacyjne, kwestionariusze osobowe.

ETAP 4

Informacja zwrotna

Każda osoba, ubiegająca się o pracę w MOLP, otrzymuje od nas informację zwrotną. Podczas spotkania informujemy kandydatów o przewidywanym terminie jej udzielenia.

ETAP 5

Decyzja o zatrudnieniu

O pozytywnym wyniku rekrutacji informujemy kandydatów telefonicznie. Wtedy też przekazujemy informację na temat kolejnych kroków w procesie zatrudnienia.

ETAP 6

Pierwsze dni w pracy

Z myślą o komforcie nowych pracowników przygotowaliśmy profesjonalny program wdrożenia - to czas na poznanie firmy, zespołu pracowników, zakresu obowiązków, jak również swojej roli w organizacji.