Dane kontaktowe

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.

Szyb Walenty 91
41-700 Ruda Śląska
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 213 4352
[email protected]

www.midocean.com

NIP: 6272618295

Mid Ocean w Polsce

Mid Ocean Logistics Poland jest częścią globalnego koncernu Mid Ocean Brands, który od ponad 50 lat kreuje trendy w branży reklamowej. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Holandii. Oddziały firmy znajdują się w 9 krajach Europy i Azji (Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Hiszpania, Szwecja, Polska, Hong Kong, Rosja). Dzięki temu od wielu lat zajmujemy  pozycję lidera usług nadrukowych, zapewniając swoim klientom wysokiej klasy artykuły promocyjne, tekstylia reklamowe oraz markowe upominki biznesowe.

Rozpoczęcie produkcji w Polsce datuje się na 2007 rok. Od tamtej pory firma prężnie się rozwija, co jest widoczne w stałym wzroście liczby zamówień oraz ilości zatrudnienia. Nasza jednostka produkcyjna w Rudzie Śląskiej jest obecnie największym odziałem w grupie w Europie. Realizuje ok. 10 tys. zamówień miesięcznie, wykonując przy tym ponad 7 mln nadruków w różnych technikach.

Pracuj z nami!

Utrzymanie pozycji lidera wśród producentów branży reklamowej jest jedną z naszych głównych aspiracji, dlatego najważniejsi są dla nas ludzie. Wiemy, że nie odnieślibyśmy sukcesu bez odpowiednio dobranego zespołu. Codziennie nasi pracownicy dokonują niezwykłych zmian oraz podejmują kluczowe decyzje, dzięki którym firma ugruntowuje swoją rynkową pozycję lidera.


Poznaj nasze atuty:

📈 wysoka jakość oferowanych usług - obecny współczynnik reklamacji wynosi mniej niż 1%

🌍10 tys. punktów dystrybucyjnych na całym świecie

🖌 15 różnych technik drukowania (m.in. sitodruk, tampodruk, haft, sublimacja, grawerowanie laserem, druk cyfrowy, transfer cyfrowy, transfer tradycyjny, naklejka epoksydowa, etykieta cyfrowa)

📦 31 mln artykułów na magazynie

🏭 200 maszyn i 25 tys. palet na magazynie

🚚 szybkie realizacje - 90% naszych zamówień opuszcza halę produkcyjną w ciągu 48h


Obecnie w zakładzie produkcyjnym i magazynie w Rudzie Śląskiej pracuje blisko 1100 osób, a 60% naszej kadry kierowniczej to osoby wybrane drogą wewnętrznego awansu.

W codziennej pracy priorytetem jest bezpieczeństwo naszych pracowników. Międzynarodowe standardy pozwalają nam zapewnić odpowiednią jakość i higienę pracy.

Nasi pracownicy mogą skorzystać również z dodatkowych benefitów, jakimi są: ubezpieczenie grupowe dla siebie i najbliższych, karta MultiSport lub Multibilet.

Rekrutujemy przyjaźnie

Na każdym etapie procesu rekrutacji dbamy o dobre relacje z kandydatami. Chcemy, aby udział w procesie był przede wszystkim dobrym doświadczeniem dla osób, ubiegających się o pracę, a także aby czas spędzony podczas rozmowy był jak najmniej stresujący.

Proces rekrutacji składa się z etapów:

  1. wstępna selekcja - spośród nadesłanych zgłoszeń wybieramy te, które najlepiej spełniają kryteria wskazane w ogłoszeniu
  2. wywiad telefoniczny - z wybranymi kandydatami przeprowadzamy krótką rozmowę telefoniczną, pytając o motywację do podjęcia pracy oraz oczekiwania wobec przyszłego pracodawcy
  3. rozmowy kwalifikacyjne - ostatni etap, do którego zapraszamy najlepszych kandydatów. W zależności od stanowiska odbywa się jedno lub dwa spotkania, z wykorzystaniem różnych form rekrutacji m.in. rozmowa, testy, studium przypadku.
  4. informacja zwrotna - każda osoba, ubiegająca się o pracę w MOLP, otrzymuje od nas informację zwrotną. Podczas spotkania informujemy kandydatów o przewidzianym terminie jej udzielenia.
  5. decyzja o zatrudnieniu - o pozytywnym wyniku rekrutacji informujemy kandydatów telefonicznie. Wtedy też przekazujemy informację na temat kolejnych kroków w procesie zatrudnienia.
  6. pierwsze dni w pracy - z myślą o komforcie nowych pracowników przygotowaliśmy profesjonalny program wdrożenia - to czas na poznanie firmy, zespołu pracowników, zakresu obowiązków, jak również swojej roli w organizacji.