Dane kontaktowe

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.

Szyb Walenty 91
41-700 Ruda Śląska
śląskie, Polska
[email protected]

www.midocean.com

NIP: 6272618295

MidOcean w Polsce

Mid Ocean Logistics Poland jest częścią grupy midocean, z siedzibą główną w Holandii. Od ponad 50 lat kreujemy trendy reklamowe w Europie i na świecie. Oddziały firmy znajdują się w 9 krajach Europy i Azji: Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Hiszpania, Szwecja, Rosja, Polska, Chiny - Hong Kong. Od wielu lat zajmujemy  pozycję lidera usług nadrukowych w Europie. Zapewniamy naszym klientom wysokiej klasy artykuły promocyjne, tekstylia reklamowe oraz markowe upominki biznesowe.

Rozpoczęcie produkcji w Polsce datuje się na 2007 rok. Od tamtej pory firma prężnie się rozwija, co jest widoczne w stałym wzroście liczby zamówień oraz poziomie zatrudnienia. Nasza jednostka produkcyjna w Rudzie Śląskiej jest obecnie największym odziałem w grupie. Realizujemy ok. 10 tys. zamówień miesięcznie, wykonując przy tym ponad 7 mln nadruków w różnych technikach.

CZY WIESZ, ŻE?

Pragniemy aby dzięki naszym usługom inne firmy mogły w łatwy sposób się rozwijać oraz kształtować świadomość własnej marki. Naszym klientom oferujemy spersonalizowany produkt biznesowy. Wierzymy, że dzięki naszej pracy zmieniamy zwykły artykuł promocyjny w wyjątkowy upominek.

Dążymy do ciągłego rozwoju. Dbamy o przemyślany i zróżnicowany asortyment w naszej ofercie jak również zapewniamy kompleksową i szybką obsługę dla każdego klienta

Wyróżnia nas międzynarodowy charakter, zróżnicowany katalog produktów, promujący linię artykułów EKO oraz szeroki wachlarz możliwości nadrukowych. Działamy szybko, realizując zamówienia nawet w 24h.

Nasze atuty to:

  • wysoka jakość oferowanych usług
  • 10 tys. punktów dystrybucyjnych na całym świecie
  • 15 różnych technik drukowania (m.in. sitodruk, tampodruk, haft, sublimacja, grawerowanie laserem, druk cyfrowy, transfer cyfrowy, transfer tradycyjny, naklejka epoksydowa, etykieta cyfrowa)
  • 31 mln artykułów na magazynie
  • nowoczesny park maszynowy (350 maszyn)
  • szybkie realizacje – większość zleceń opuszcza halę produkcyjną w ciągu 24h / 48h

Utrzymanie pozycji lidera usług nadrukowych w branży reklamowej jest jedną z naszych głównych aspiracji, dlatego najważniejsi są dla nas ludzie. Wiemy, że nie odnieślibyśmy sukcesu bez odpowiednio dobranego zespołu. Codziennie nasi pracownicy dokonują niezwykłych zmian oraz podejmują kluczowe decyzje, dzięki którym firma ugruntowuje swoją wysoką pozycję rynkową.

Obecnie w zakładzie produkcyjnym i magazynie w Rudzie Śląskiej pracuje blisko 1000 osób, a 60% naszej kadry kierowniczej to osoby wybrane drogą wewnętrznego awansu.

Pomagamy … wyróżnić się spośród wielu.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

W codziennej pracy priorytetem jest bezpieczeństwo naszych pracowników. Międzynarodowe standardy pozwalają nam zapewnić odpowiednią jakość i higienę pracy.

Realizując cele biznesowe, nie zapominamy o aspektach środowiskowych i czystej produkcji. Dbamy o zrównoważony rozwój - troszczymy się o poszanowanie praw człowieka i ochronę środowiska naturalnego na każdym etapie produkcji i dostawy produktów.

Nasza firma uczestniczy w Business Social Compliance Initiative (amfori BSCI).

Wysoko cenimy zasady i wartości zawarte w Kodeksie Postępowania amfori BSCI i wymagamy respektowania ich przez naszych partnerów biznesowych na każdym etapie łańcucha dostaw.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)