Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MicroStrategy Poland Sp. z o.o.

Przyokopowa 31
01-208 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 459 52 00
[email protected]

NIP: 5252370006

KIM JESTEŚMY?

MicroStrategy jest światowym liderem w zakresie analityki oraz mobilnego oprogramowania. Jako prekursor rozwiązań Business Intelligence w firmach, dostarcza innowacyjny software do raportowania, analiz oraz monitoringu.

Naszą misją jest dostarczenie rozwiązań, które pomogą przetworzyć ogrom danych, w taki sposób, aby firmy mogły na ich podstawie podejmować najtrudniejsze decyzje biznesowe i wygrywać z konkurencją. W ten sposób odkrywamy przez nimi potęgę BI, czyli analityki biznesowej.

Historia MicroStrategy rozpoczęła się w czerwcu 1988 roku, kiedy to kierowana przez Michael'a Saylor’a firma, z prawie 700 pracownikami na pokładzie, trafiła na giełdę. Obecnie, MicroStrategy to 35 lokalnych biur na całym świecie i ponad 2 000 pracowników. Grono klientów tworzy ponad 4 000 firm, reprezentujących różne branże: ubezpieczenia, bankowość, media, technologię i wiele innych. Wśród nich są takie marki jak Amazon, Guess czy LinkedIn.

Siedziba główna MicroStrategy mieści się w Waszyngtonie (USA), a w Warszawie znajduje się drugi, pod kątem liczby pracowników, największy oddział na świecie. Tworzy go ponad 350 osób, a będzie jeszcze więcej! Stale prowadzimy rekrutację do naszego zespołu, który nie tylko dostarcza i wdraża oprogramowanie dla klientów, ale także tworzy jego nowe funkcjonalności.

CO ROBIMY W WARSZAWIE?

DZIAŁ CONSULTINGU – pracuje z klientami na całym świecie, wdrażając u nich rozwiązania MicroStrategy. Często więc nie ma go w biurze…

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO – rozwiązuje problemy klientów

DZIAŁ TECHNOLOGII – nieustannie tworzy i ulepsza oprogramowanie MicroStrategy

DZIAŁ FINANSÓW – stoi na straży terminowych przelewów rozliczeń i płatności

DZIAŁ HR – dba o rozwój liczebny zespołu, jego zdrowie i dobre samopoczucie

DZIAŁ IT – rozwiązuje problemy MicroStrategów, czyli pracowników

DZIAŁ CLOUD – buja w obłokach, tzn. zarządza danymi w chmurze

DZIAŁ MARKETINGU – pisze, wymyśla i komunikuje

DZIAŁ EDUKACJI – prowadzi szkolenia i naucza

DZIAŁ SPRZEDAŻY – dużo rozmawia i zdobywa nowych klientów

DLACZEGO MY?

Ludzie, niezwykłe produkty i innowacyjne pomysły — to one sprawiają, że MicroStrategy jest doskonałym miejscem do pracy. Jeżeli nie wyobrażasz sobie życia bez technologii i chcesz rozwijać swoją wiedzę w obszarze BI, podejmij wyzwanie i dołącz do nas!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)