Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MICHL POLSKA sp. z o.o.

Szafranka 2-4/1
40-025 Katowice
śląskie, Polska
[email protected]

www.michl-polska.com

NIP: 6342527179

Michl Polska Sp. z o.o.

Operator logistyczny obecny na polskim rynku spedycyjno -transportowym od 2004 roku. Firma o ugruntowanej i stabilnej  pozycji finansowej, ciesząca się dobrą renomą wśród kooperantów.  Spółka wchodząca w skład grupy kapitałowej MICHL Group, której historia sięga lat 50tych !

50 MLN obrotu i ponad 20 000 zleceń rocznie !

Michl Polska sukcesywnie i konsekwentnie od kilkunastu lat buduje swoją pozycję w branży spedycyjnej na terenie całej Europy. Zaczynaliśmy od skromnego portfela klientów dochodząc ciężką pracą i zaangażowaniem naszych Pracowników do dzisiejszego pułapu.W naszej pracy kierujemy się obiektywizmem, rzetelnym rozpoznaniem potrzeb naszej Klienteli, oraz staramy się jak to tylko możliwie w sposób maksymalnie plastyczny dostosować się do dynamicznie zmieniających się warunków gospodarczych.
Uczciwość i terminowość w rozrachunkach z kontrahentami,racjonalny podział corocznie wypracowanych zysków oraz ściśle nastawiona na sukces polityka monetarna Firmy doprowadziły nas dziś do miejsca, gdzie możemy być tylko i wyłącznie dumni z osiągniętego statusu.
Jest to sukces przede wszystkim naszych Pracowników, bez których nie byłoby to możliwe !

Ta Firma to przede wszystkim ludzie !

Na rozwój różnych Firm wpływają różne czynniki.
U nas podstawową wartością są Ludzie, bez których sukces Firmy byłby niemożliwy.
Zarówno w Niemczech jak i Polsce budujemy konsekwentnie od lat nasz zespół, który składa się z oddanych Firmie ludzi, którzy mają ją traktować jak swoją własną !
Odcinamy się  zdecydowanie od standardów korporacyjnych, skomplikowanych zależności interpersonalnych, przemożnej kontroli, niezliczonej ilości zasad, sztywnych godzin pracy i zbytnio rozbudowanego systemu decyzyjności., który skutecznie uniemożliwia podjęcie szybkich decyzji i wdrożenie adekwatnych rozwiązań .
Siłą napędową tej Firmy są ludzie, którym po szeregu uproszczonych szkoleń daliśmy tzw. "wolność".
To właśnie ONI trzymając się jedynie kilku nieskomplikowanych reguł podejmują codziennie setki decyzji, które mają wpływ nie tylko na Michl Polska, ale i liczne grono naszych kooperantów. 
Maksymą która kierują się nasi Pracownicy jest zasada, aby traktować miejsce pracy jak swoją własną Firmę!
Dbać o jej wizerunek, pozytywne korelacje z kontrahentami, zawsze mieć na uwadze aspekt finansowy swoich działań, podejmować roztropne decyzje i czuć się częścią wielkiej rodziny!
Michl Polska odwdzięcza się za ten angaż zaufaniem, przyjaznym środowiskiem pracy i wieloma innymi czynnikami, których próżno szukać u konkurencji.
Zarząd naszej Firmy to nie wyimaginowane osoby znane Pracownikom tylko z broszur firmowych !
To ludzie, którzy na co dzień pracują właśnie w Teamie, dyskutują, naradzają się i kierują się w podejmowanych decyzjach nie tylko swoim zdaniem, ale uwzględniają przede wszystkim różne opinie. 

Jesteś Spedytorem, szukasz pracy ?

"Kto się nie rozwija , ten się cofa"
To maksyma, którą często jako pracownicy słyszymy z ust naszego Szefa, Pana Norberta Michl'a.
Skoro wypowiada to człowiek, którego cechuje niebotyczna wręcz pracowitość, dbanie od ponad 50'ciu lat o  rozwój Firmy - poparty niewątpliwymi sukcesami - to coś musi na rzeczy być !
Czas upływa, Zarząd Firmy przejmuje drugie pokolenie, ale nie zmienia to faktu, że Michl pozostaje dalej firmą rodzinną, która nie tylko zainteresowana jest dalszą ekspansją, ale ma przede wszystkim na uwadze dobro pracujących na jej sukces ludzi.
Dzięki zrównoważonej i odpowiedzialnej polityce ekonomicznej Firma przetrwała  zarówno kryzysy ekonomiczne jak i pandemiczne, a nadto nie zamierza zwalniać tempa i żywo zainteresowana jest rozbudową swoich struktur i dalszą ekspansją.  
Jeśli jesteś osobą doświadczoną w branży spedycyjnej, masz własne portofolio klientów i szukasz Firmy na lata, która pozwoli ci rozwinąć skrzydła, oraz dać odpowiednie zaplecze finansowe dla Twoich operacji - you are welcome !
Nie jesteśmy Firmą, która rozdziela zadania pośród spedytorów i "organizuje" im prace.
U nas jesteś sobie sam Szefem, i to Ty decydujesz z kim, kiedy, i za ile chcesz współpracować !
Firma oferuje wsparcie uznawalną i rozpoznawalną marką, na którą ciężko wszyscy pracujemy .
Zaplecze monetarne, płynność finansowa, klarowne zasady podziału wypracowanego zysku, daleko posunięta dowolność w decyzyjności, oraz  szereg rozwiązań za zakresu IT stojących do dyspozycji naszego Team'u,  nie jest również bez znaczenia.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy!
Przyjdź ,porozmawiaj, sprawdź nas, przekonaj się, a niewykluczone, że zostaniemy razem na lata !

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)