Dane kontaktowe

Michelin Polska S.A.

ul. Leonharda 9
10-454 Olsztyn
warmińsko-mazurskie, Polska
Telefon: 89 539 49 87
[email protected]

www.praca.michelin.pl

NIP: 7390203825

Poznaj nas

KILKA SŁÓW O MICHELIN

Michelin jest liderem technologicznym światowej branży opon. Grupa Michelin produkuje, sprzedaje i promuje produkty i usługi w dziedzinie mobilności – opony do samochodów osobowych, ciężarowych, samolotów, rowerów, pojazdów rolniczych i maszyn budowlanych, motocykli, a tak że przewodniki, mapy, atlasy i usługi internetowe (Via Michelin.com).

Fundamentem powstania Grupy Michelin jest nasza  podstawowa wartość - szacunek. Wartość ta jest przestrzegana w pracy całego zespołu, a także na co dzień poprzez działania zgodne z naszym programem "Wspólna Droga do Postępu". Naszym celem jest umożliwienie rozwoju zawodowego wszystkich pracowników  oraz zespołowe dążenie do sukcesu.

Prowadząc rekrutacje do Michelin – rekrutujemy przede wszystkim do naszej firmy a nie na konkretne stanowisko.  Kompetencje i  osobowość kandydatów są dla nas równie ważne jak ich wykształcenie. Poszukujemy osób, które chcą się rozwijać i związać swoją przyszłość z Michelin.

MICHELIN W POLSCE

Grupa Michelin w Polsce to fabryka w Olsztynie oraz Dyrekcja Handlowa w Warszawie, która odpowiada za sprzedaż i dystrybucję opon na terenie Polski,  Czech, Słowacji, na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Fabryka w Olsztynie jest największym pracodawcą  na Warmii i Mazurach - zatrudnia około 5000 pracowników. Jej powierzchnia to 177 hektarów. Od 1995 roku Michelin zainwestował w olsztyńską fabrykę miliard euro.  Dzięki tym inwestycjom stała się ona jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów produkcyjnych na świecie. Produkujemy w niej  ponad 10 milionów opon rocznie przeznaczonych  do samochodów osobowych, 4x4, dostawczych, ciężarowych oraz do pojazdów rolniczych. Ponadto w Olsztynie powstają formy do produkcji opon, kordy, mieszanki gumowe oraz mieści się biuro konstrukcyjne, którego inżynierowie zajmują się wdrożeniami maszyn we wszystkich fabrykach Grupy Michelin na świecie.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ MICHELIN

W Michelin dążymy do tego, aby nasza działalność przyczyniała się do poprawy warunków życia społeczeństwa. Jest to dla nas cel równie ważny jak cele biznesowe.
Wspaniale rozwija się idea wolontariatu pracowniczego „Moc Dobra”. Firma dofinansowuje inicjatywy pracowników, którzy planują, koordynują i realizują własne projekty. Żeby zdobyć fundusze na swoje pomysły, pracownicy biorą udział w wewnętrznym konkursie.  Firma przyznaje granty zwycięskim projektom, a wolontariusze sami decydują, jak najlepiej wydać pieniądze.

Co roku organizujemy „Kilometry Pomocy”. Kilometry wybiegane, wychodzone i wyjeżdżone przez pracowników firmy i mieszkańców regionu,  przeliczone na złotówki wspierają olsztyńskie szpitale.
Zależy nam również aby młodzi ludzie z Olsztyna i regionu budowali swoje kariery w fabryce Michelin, dlatego rozpoczynamy współpracę już na etapie ich edukacji. Tworzymy klasy patronackie dla uczniów szkół średnich oraz wdrażamy program kształcenia dualnego dla studentów lokalnego Uniwersytetu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)