Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Myślenicka 133
30-698 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 656 50 05
Fax: 0048 122 514 880
[email protected]

www.mg-solutions.pl

NIP: 6762444862

Agencja Praca MGsolutions - międzynarodowa certyfikowana agencja pracy . Profesjonalizm & Bezpieczeństwo (!)

MGsolutions to Agencja Zatrudnienia, która powstała w oparciu o blisko dwudziestoletnie doświadczenie ekspertów w obszarze działalności agencji zatrudnienia. Swoje usługi dedykujemy wszystkim, zarówno w Polsce jak i za granicą, którym zależy na stałym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym oraz zawodowym. Nasze oferty dostosowane są zarówno do osób poszukujących zatrudnienia w Polsce, jak i tych których interesuje praca za granicą.

Otwieramy nowe rynki pracy i możliwości (!)

Wszystkim osobom poszukującym pracy stałej i tymczasowej, zarówno w Polsce jak i w innych krajach na terenie Unii Europejskiej, rekomendujemy oferty pracy, każdorazowo dopasowane do konkretnych wymagań i oczekiwań. Chcemy, aby osoby z nami współpracujące były świadome możliwości jakie otwiera przed nimi zatrudnienie w naszej Agencji oraz  miały realny wpływ na kształtowanie swojej przyszłej kariery zawodowej. Rynek pracy, szczególnie trudny w dobie kryzysu, ciągle ma jeszcze wiele do zaoferowania i niesie ze sobą całe spektrum możliwości.

Chcemy, aby każdy Kandydat tu zaglądający znalazł coś odpowiedniego dla siebie, co pozwoli mu zacząć nowy, ciekawy etap w swoim życiu. Naszym priorytetem jest, by potencjalny Pracownik podejmując pewne ryzyko, wiążące się ze zmianami w życiu zawodowym miał pewność, że stoi za nim mocny partner, który zatroszczy się o jego interesy. Dopasowane do pracowników oferty pracy, stała opieka koordynatorów projektów MGsolutions, pełna legalność i przejrzystość zatrudnienia sprawiają, że zyskujemy zaufanie i jesteśmy wiarygodnym pracodawcą.

Oferty pracy szyte na miarę... - Szeroki wachlarz branż i stanowisk (!!!)

Agencja Pracy MGsolutions oferuje stanowiska pracy zarówno w Polsce, jak również dysponuje licznymi ofertami pracy za granicą. Nasza działalność obejmuje kraje Unii Europejskiej – przede wszystkim kraje Europy Zachodniej, np. Niemcy, Austrię, Belgię czy też Francję. Prace jakie zapewniamy kierujemy zarówno do osób indywidualnych, ale posiadamy również oferty pracy dla par lub grup znajomych. Na proste stanowiska produkcyjne lub magazynowe zatrudniamy osoby bez znajomości języka obcego. Oferujemy pracę w różnych branżach, m.in: magazyn logistyczny (magazynier, operator wózka widłowego, pakowacz, komisjoner), praca na produkcji - głównie Niemcy, ale są to także prace biurowo-administracyjne, szeroko pojęta logistyka, spedycja, produkcja spożywcza lub chemiczna, produkcja automotive, gastronomia, pralnia przemysłowa, inwentaryzacje, prace wykończeniowe / montażowe, czy też prace w laboratorium. Posiadamy także atrakcyjne oferty dla pracowników, których interesuje jedynie kilkumiesięczna praca sezonowa. Tego rodzaju prace sezonowe występują zarówno w rolnictwie jak i ogrodnictwie przy zbiorze owoców i warzyw.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z MGsolutions zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy i poradnikami!

Wieloletnie doświadczenie i kompleksowość to Nasza mocna strona...

Agencja Pracy MGsolutions to połączenie wieloletniego doświadczenie w branży HR z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do swoich Klientów i Pracowników. Zaufało nam już blisko 15.000 Pracowników oraz ponad 150 polskich i zagranicznych Pracodawców (potencjalnych miejsc pracy), liderów w swoich branżach. Zatrudniamy Pracowników na ternie UE tylko i wyłącznie w oparciu o umowę pracę w zakresie pełnoetatowym z zastosowaniem wszelkich przepisów unijnych, krajowych oraz branżowych. Troszczymy się o wszelkie kwestie formalne, jak i czysto organizacyjne. Wyjazd za granicę w celach zarobkowych to dla każdej osoby pewnego rodzaju stres z tym związany, jak i niepewność, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Każdy czuł się w pełni i kompleksowo zaopiekowany, oraz nie spotkała go żadna niemiła niespodzianka. Dlatego przejmujemy za niego wszelkie niezbędne obowiązki zgłoszeń jak i pomagamy w organizacji wyjazdu, a za granicą na miejscu pracy przygotowujemy w pełni wyposażone mieszkania z dostępem do internetu i wszelkimi innymi niezbędnymi udogodnieniami. Na miejscu oczekuje na Pracownika również polskojęzyczny Koordynator Projektu, który pomaga w aklimatyzacji i wdrożeniu w przyjęte procesy w zakładzie pracy. W stosunku do Pracowników zagranicznych stosowane są przepisy prawa pracy i płacy kraju, w którym świadczona jest praca, oraz szereg dodatkowych premii i benefitów, jak również pakietów sportowych. Każdy Pracownik może również liczyć na stałe wsparcie Opiekunów i Kierowników danych Projektu, którzy służą pomocą i swoją wiedzą w każdym momencie zatrudnienia.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)