Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MFO SA

Kożuszki-Parcel 70a
96-500 Sochaczew
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 46 8640980
Fax: +48 46 8640989
[email protected]

www.mfo.pl

NIP: 8371605871

KIM JESTEŚMY?

MFO Spółka Akcyjna to prężna, polska firma produkcyjna zatrudniająca blisko 300 wykwalifikowanych pracowników z zakładem produkcyjnym w Kożuszkach Parcel pod Sochaczewem. Dwudziestoletnia działalność, nowoczesny park maszynowy, w połączeniu z rozbudowanym zapleczem badawczo-rozwojowym pozwala na produkcję profili stalowych, w tym profili o specjalistycznym przeznaczeniu, zaprojektowanych i dostosowanych do oczekiwań i wymogów naszych klientów. Dzięki pasji i zaangażowaniu staliśmy się liderem produkcji profili stalowych w Polsce z prawie 60% produkcją eksportową i obecnością na 50 rynkach zagranicznych. Od 2014 roku jesteśmy spółką notowaną na warszawskiej giełdzie.  

Większość naszych menadżerów zaczynało swoją przygodę zawodową w MFO na stanowiskach niższego szczebla. 

Wiele osób zmieniło stanowiska w wyniku rekrutacji wewnętrznej i awansów. 

Dołącz do nas, aby wspólnie tworzyć angażujące i pozwalające się spełniać miejsce pracy :)

Dlaczego MFO S.A.?

Jesteś doświadczonym ekspertem, który chce wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie oraz dołączyć do firmy, która stawia na rozwój swoich pracowników, spełnianie ambicji poprzez interesującą i dobrze wynagradzaną pracę?  

Jesteś na początku swojej drogi zawodowej i szukasz pracodawcy, który dba o rozwój pracowników w dłuższej perspektywie poprzez: 

  • profesjonalny proces wdrażania nowych osób
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • rozwój w ramach struktur firmy (75% stanowisk kierowniczych to wynik awansów wewnętrznych)?  

Nie ma na co czekać, w MFO S.A. jest wiele ciekawych rzeczy do zrobienia dla osób o różnym doświadczeniu i kwalifikacjach. Warto zacząć wspólną przygodę już dziś! 

Praca & pasja

Wielu pracowników zaczynało karierę zawodową w MFO, są pasjonatami i ekspertami w swoich dziedzinach. W dobrej atmosferze i angażującym środowisku nieraz świętowaliśmy jubileusze 15-lecia pracy. 

Nasza firma, poza strategicznymi działaniami produkcyjnymi i sprzedażowymi bardzo dużą uwagę przykłada do zrównoważonego rozwoju. Wspólnie angażujemy się w projekty społeczne, dbamy o środowisko, działamy na rzecz lokalnej społeczności. 

Ważna jest dla nas równowaga pomiędzy pracą a życiem prywatnym, pasja w pracy i po pracy. Wspieramy pasje naszych pracowników. 

Poczucie bezpieczeństwa i dynamika

Umowa o pracę od pierwszego dnia, system premiowy, wsparcie w okresie wdrożenia czy dostęp do wiedzy i narzędzi to dla nas oczywistość. 

Zapewniamy przestrzeń do rozwoju, ponieważ my nie stoimy w miejscu. Wdrażamy nowe produkty, inwestujemy w infrastrukturę produkcyjną, wdrażamy usprawnienia logistyczne i magazynowe. Szkolimy się, podnosimy nasze kompetencje, angażujemy w coraz bardziej zaawansowane zadania,  uczestniczymy w innowacyjnych projektach, mamy możliwość wdrażania własnych pomysłów i realnego wpływu na rozwój firmy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)