Dane kontaktowe

mFinanse S.A.

Kilińskiego 74
Przystanek mBank, I piętro
90-119 Łódź
łódzkie, Polska

NIP: 7251903631

Poznaj nas – mFinanse

mFinanse jest firmą pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, należącą do Grupy mBanku. Prowadzimy ponad 200 placówek na terenie całej Polski, z czego 135 mKiosków mBanku, w których pracuje prawie 500 pracowników. Z naszymi ekspertami możesz się także spotkać w naszych placówkach stacjonarnych, a także partnerskich zlokalizowanych w mniejszych miastach.

Celem mFinanse jest profesjonalna obsługa w zakresie m.in. produktów kredytowych, ubezpieczeniowych i oszczędnościowych. By to osiągnąć, stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, bo to dzięki ich chęciom i zaangażowaniu jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Nasi eksperci z mFinanse wspierają klientów w zarządzaniu ich finansami oraz zawsze służą pomocą w wyjaśnieniu wszelkich zagadnień finansowych.

mFinanse tworzą Ludzie, których pasją jest szeroko rozumiana sprzedaż produktów finansowych. Pod tym sformułowaniem kryją się: pozyskiwanie Klientów, badanie ich potrzeb, pomoc w wyborze najlepszego produktu spełniającego oczekiwania Klienta, przyjęcie wniosku i dopełnienie niezbędnych formalności związanych z podpisaniem dokumentów przez Klienta, a także zarządzanie sprzedażą, motywowanie zespołu i kreatywność w podejmowaniu codziennych wyzwań.

Jeśli chcesz stać się częścią Grupy mBanku – koniecznie do nas dołącz i przekonaj się, że mFinanse pozwala nie tylko na zdobycie doświadczenia, ale i ciągły rozwój.

5 powodów, dla których warto pracować w mFinanse

1. Rozwój i wdrożenie

Już na samym początku, podczas pierwszych dni pracy w sieci sprzedaży w mFinanse, spodziewaj się intensywnego i merytorycznego wdrożenia oraz szkolenia. Podczas procesu adaptacyjnego zapoznamy Cię z tajnikami związanymi z Twoją pracą. W późniejszym czasie otrzymasz od nas także indywidualną opiekę trenerską oraz liczne szkolenia odbywające się zarówno w placówce mFinanse, jak i w siedzibie głównej w Łodzi.

2. Elastyczny grafik

Zasilając nasze szeregi w sieci sprzedaży w mFinanse, masz wpływ na to, kiedy i ile pracujesz, dzięki czemu możesz łączyć pracę np. ze studiami, życiem rodzinnym i mieć czas na swoje pasje. Wspieramy nie tylko rozwój zawodowy naszych pracowników, ale zależy nam także na tym, aby nie musieli rezygnować ze swojego hobby czy spotkań z najbliższymi.

3. Atrakcyjne zarobki

W sieci sprzedaży mFinanse wynagrodzenie uzależnione jest wyłącznie od Twojego zaangażowania i efektów pracy. Masz zatem realny wpływ na wysokość otrzymywanej wypłaty.

4. Zgrany zespół

Decydując się na rozpoczęcie pracy w mFinanse, możesz także mieć pewność, że spotkasz ludzi podobnych do Ciebie. Obojętnie, czy pracujesz w sieci sprzedaży, czy chcesz rozpocząć pracę w Centrali – w mFinanse możesz liczyć na wsparcie zgranych zespołów.

5. Prestiżowa marka

Jeżeli zdecydujesz się na pracę w mFinanse, to niezależnie, czy później zechcesz związać swoją przyszłość z tą branżą, czy będzie to dla Ciebie jedynie dźwignia do dalszej kariery, z pewnością dość szybko się przekonasz, że jest to mocny punkt w Twoim CV.

Co jest dla Ciebie ważne w pracy?

Rozwiąż nasz krótki quiz i sprawdź, co jest dla Ciebie ważne w pracy.

Lubię, kiedy praca pozwala mi na łączenie obowiązków służbowych i życia prywatnego.

● TAK ● NIE

Chcę mieć pewność, że mój przełożony i zespół trenerów będą mnie wspierać w rozwoju zawodowym.

● TAK ● NIE

Kiedy angażuję się w pracę, chcę być za to dobrze wynagrodzony/wynagrodzona.

● TAK ● NIE

Bycie częścią zespołu jest dla mnie ważne. Chcę pracować z ludźmi, którzy pomagają sobie w pracy.

● TAK ● NIE

Chcę czuć się stabilnie i wyjątkowo, pracując dla znanej marki.

● TAK ● NIE

Większość Twoich odpowiedzi jest twierdzących? Świetnie! Wszystko, co jest dla Ciebie ważne, znajdziesz w pracy dla mFinanse.

 

Sprawdź, jak się u nas pracuje

Ciekawi Cię, jak wygląda praca w jednym z naszych mKiosków mBanku? Zachęcamy do obejrzenia filmu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (273)