Dane kontaktowe

MEYN POLSKA Sp. z o.o

Sportowa 24
84-300 Lębork

NIP: 8411173019

POZNAJ NAS!

Meyn Food Processing Technology BV jest międzynarodową grupą w pełni zaangażowaną w przetwarzanie drobiu działającą w ponad 90 krajach na całym świecie. Rozwiązania, które oferujemy naszym klientom zapewniają im osiąganie większej wydajności i efektywności produkcji.
Zatrudniamy ponad 1000 pracowników na całym świecie. Mamy biura w 13 krajach, wraz z rozbudowaną siecią agentów i partnerów lokalnych oraz 4 fabryki produkcyjne w Holandii, we Włoszech, w USA oraz w Lęborku w Polsce.  

W zakładzie produkcyjnym w Lęborku zatrudniamy ponad 190 osób. Od ponad 20 lat budujemy silną organizację oraz zgrany zespół realizujący z sukcesami swoje zadania.

70% naszej załogi stanowią pracownicy produkcyjni, skupieni w trzech głównych działach:

- dział cięcia i obróbki skrawaniem
- dział cięcia laserem i obróbki plastycznej blach
- dział spawania i montażu

Zespół produkcyjny wspierają pracownicy takich działów jak:
- dział konstrukcyjny
- dział przygotowania produkcji
- dział zakupów materiałów i części
- dział outsourcingu i zakupów zasobów produkcyjnych
- dział IT
- dział finansowy
- dział kadr i administracji

DLACZEGO CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Stabilność – umowa o pracę jest u nas standardem a nie przywilejem. Praca od poniedziałku do piątku wg. z góry ustalonych harmonogramów umożliwi Ci znalezienie idealnego balansu między życiem prywatnym a pracą. Ponad 50 lat na rynkach światowych i 20 lat ciągłego rozwoju na rynku polskim zapewniło nam silną i stabilną pozycję na rynku.

Rozwój – umożliwimy Ci udział w szerokiej ofercie szkoleń i dofinansujemy naukę. Na terenie zakładu weźmiesz też udział w szkoleniach wewnętrznych dostosowanych do Twoich bieżących potrzeb. Dla chętnych prowadzony jest też darmowy kurs języka angielskiego. Nasza kadra jest otwarta na nowe pomysły a dla zaangażowanych osób wychodzących z inicjatywą mamy specjalne plany rozwojowe.

Zysk – Twoje wynagrodzenie rośnie wraz ze stażem i kompetencjami. Co roku otrzymasz podwyżkę oraz premie. Wszyscy Pracownicy otrzymują dofinansowanie dojazdu do pracy. Dzięki współpracy z lokalnymi firmami zespół MEYN cieszy się licznymi zniżkami w lokalnych firmach. Do dyspozycji oddajemy Ci również stołówkę serwującą codziennie ciepłe posiłki oraz raz w tygodniu świeże owoce.

Komfort i bezpieczeństwo – w naszej firmie kładziemy duży nacisk na kompleksowe wyposażenie stanowisk pracy i standaryzację pracy. Regularnie szkolimy i uświadamiamy w kwestiach bezpieczeństwa co przekłada się na komfort pracy oraz przeciwdziałanie sytuacjom potencjalnie wypadkowym.

POLUBISZ TO MIEJSCE!

Jak na zgrany zespół przystało znamy się i lubimy! Spędzamy ze sobą czas nie tylko podczas pracy oraz  wspólnych posiłków w stołówce ale także poza murami firmy. Corocznie organizujemy wiele imprez dla pracowników i ich rodzin. Obchodzimy Dzień Dziecka, Mikołajki, Święta. Organizujemy kursy hobbystyczne, podczas których będziesz rozwijać swoje pasje. Integracja podczas wspólnych wypadów na koncerty, paintballa, doskonalenie umiejętności jazdy czy rejsy na ryby to dla nas chleb powszedni, tak potrzebny w budowaniu sprawnie działającego zespołu.

Czekamy na Ciebie w MEYN!