Dane kontaktowe

Metro Services PL Sp. z o.o.

Ku Słońcu 67
71-041 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska

www.metro-services.pl/metro/kariera

NIP: 7010305590

POZNAJ NAS

O naszej firmie

METRO SERVICES to jedno z trzech centrów usług wspólnych na świecie w ramach METRO – grupy zrzeszającej sieci handlowe jak Makro Cash & Carry. Zapewniamy pracownikom możliwości rozwoju, a jako część METRO jesteśmy stabilnym pracodawcą.

W METRO SERVICES skupiamy się na obsłudze procesów finansowo-księgowych, przede wszystkim w obszarach takich jak: księga główna, środki trwałe, należności, raportowanie, transfer pricing. Jesteśmy młodą, stale rozwijającą się firmą – dziś mamy na pokładzie już ponad 240 osób. Chętnie zatrudniamy osoby doświadczone, ale też takie, które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową lub chcą zmienić ścieżkę kariery – w takim przypadku doświadczenie w księgowości nie jest konieczne :). Możesz u nas pracować także na część etatu, godząc naukę lub inne zajęcia z pracą zawodową.

Twoja kariera w Metro Services

Dla nas liczy się to, że chcesz rozpocząć lub kontynuować swoją karierę w księgowości oraz wykorzystywać języki obce, i że jesteś otwarty na dynamiczne środowisko pracy. Szukamy ludzi zaangażowanych, nastawionych na współpracę, którzy chętnie poznają tajniki księgowości lub wykorzystają swoje doświadczenie w tej branży do dalszego rozwoju. Struktura naszej firmy i rozbudowana ścieżka kariery umożliwia awans w różnych kierunkach, zależnie od Twoich osiągnięć oraz ambicji. Jeśli chcesz zdobywać wiedzę i nowe umiejętności, jesteś otwartą osobą o zdolnościach analitycznych i potrafisz współpracować  z innymi, dołącz do nas!

Na co możesz liczyć

Nasi pracownicy mogą korzystać z wielu benefitów, takich jak prywatna opieka medyczna, dofinansowana karta sportowa, dofinansowane kursy językowe, integracje zespołowe oraz firmowe po godzinach i wiele innych. Na naszych pracowników czeka też wiele profesjonalnych szkoleń wewnętrznych – narzędziowych, procesowych, merytorycznych, ale też z dziedziny tzw. umiejętności miękkich. A to jeszcze nie wszystkie przywileje, z których można korzystać w naszej firmie. Jeśli spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej, z radością opowiemy Ci więcej na ten temat.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)