Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

METRO SERVICES PL Sp. z o.o.

Ku Słońcu 67
71-041 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska

www.metro-services.pl/metro/kariera

NIP: 7010305590

POZNAJ NAS

O naszej firmie

METRO SERVICES to jedno z trzech centrów usług wspólnych na świecie w ramach METRO – Grupy zrzeszającej sieci handlowe, takie jak Makro Cash&Carry. Zapewniamy pracownikom możliwości rozwoju, a jako część METRO jesteśmy stabilnym pracodawcą. Świadczy o tym m.in. to, że zostaliśmy pierwszym pracodawcą w Szczecinie, który może się szczycić mianem „ACCA Approved Employer”, a od Pulsu Biznesu otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu dołączając tym samym do grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Jesteśmy też członkiem ABSL (Association of Business Service Leaders), czyli Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych, co pozwala nam na nieustanną wymianę doświadczenia i dobrych praktyk z najlepszymi w branży.

W METRO SERVICES skupiamy się na obsłudze procesów finansowo-księgowych, przede wszystkim w obszarach takich jak: księga główna, środki trwałe, należności, raportowanie, transfer pricing. Jesteśmy młodą, stale rozwijającą się firmą – dziś mamy na pokładzie już blisko 400 osób w dwóch lokalizacjach. Chętnie zatrudniamy osoby doświadczone, ale też takie, które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową lub chcą zmienić ścieżkę kariery – w takim przypadku doświadczenie w księgowości nie jest konieczne :). Możesz u nas pracować także na część etatu, godząc naukę lub inne zajęcia z pracą zawodową.

Twoja kariera w Metro Services

Dla nas liczy się to, że chcesz rozpocząć lub kontynuować swoją karierę w księgowości oraz wykorzystywać języki obce, i że jesteś otwarty na dynamiczne środowisko pracy. Szukamy ludzi zaangażowanych, nastawionych na współpracę, którzy chętnie poznają tajniki księgowości lub wykorzystają swoje doświadczenie w tej branży do dalszego rozwoju. Struktura naszej firmy i rozbudowana ścieżka kariery umożliwia awans w różnych kierunkach, zależnie od Twoich osiągnięć oraz ambicji. Jeśli chcesz zdobywać wiedzę i nowe umiejętności, jesteś otwartą osobą o zdolnościach analitycznych i potrafisz współpracować  z innymi, dołącz do nas!

Na co możesz liczyć

Nasi pracownicy mogą korzystać z wielu benefitów, takich jak prywatna opieka medyczna, dofinansowana karta sportowa, dofinansowane kursy językowe, integracje zespołowe oraz firmowe po godzinach i wiele innych. Na naszych pracowników czeka też wiele profesjonalnych szkoleń wewnętrznych – narzędziowych, procesowych, merytorycznych, ale też z dziedziny tzw. umiejętności miękkich. A to jeszcze nie wszystkie przywileje, z których można korzystać w naszej firmie. Jeśli spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej, z radością opowiemy Ci więcej na ten temat.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)