Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

METRO Global Solution Center

Pl. Brama Portowa 1
70-225 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska

www.metro-gsc.pl

NIP: 7010305590

POZNAJ NAS

METRO Global Solution Center jest odpowiedzialne za procesy finansowo-księgowe dla METRO, wiodącej międzynarodowej firmy handlowej z siedzibą w Niemczech, oferującej asortyment spożywczy i nieżywnościowy, która specjalizuje się w obsłudze hoteli, restauracji i firm cateringowych (HoReCa) oraz niezależnych handlowców.

Spółki usługowe, takie jak METRO Global Solution Center, METRO PROPERTIES, METRO LOGISTICS, METRONOM i METRO ADVERTISING świadczą nadrzędne usługi dla całego koncernu w zakresie księgowości i operacji biznesowych, nieruchomości, logistyki, IT oraz reklamy.

Przyjęliśmy globalną strategię, która wyznacza nam drogę ku przyszłości. Zrewidowaliśmy nasze podejście, aby skupić się przede wszystkim na innowacyjności i wysokiej jakości rozwiązań. Chcemy być gotowi na to, co przyniesie jutro… i już nie możemy się tego doczekać! W podejściu do Klienta osiągnęliśmy nowy poziom zaangażowania - nie tylko jako dostawca usług, ale w głównej mierze jako partner biznesowy i proaktywny doradca.

Biuro METRO Global Solution Center mieści się w Szczecinie, ale nasze doświadczenie i zasięg nie mają granic. Od samego początku istnienia firmy zapewniamy doskonałą obsługę naszym Klientom wewnętrznym. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wychodzić z inicjatywą, być wartością dodaną w każdym procesie, a przede wszystkim trzymać rękę na pulsie, jeśli chodzi o efektywność i satysfakcję naszych Klientów.

Twoja kariera w METRO Global Solution Center

Jako pracodawca dążymy do stworzenia świetnie zintegrowanego, międzynarodowego i innowacyjnego środowiska, w którym ludzie mają realny wpływ na rozwój firmy. Znajdziesz tutaj ekscytujące możliwości rozwoju, impuls do podnoszenia kwalifikacji, kulturę opartą na wzajemnym szacunku i współpracy, a przede wszystkim nieformalną, a zarazem międzynarodową atmosferę.

Na co możesz liczyć

Wśród wielu benefitów oferujemy szkolenia personalne z księgowości, SAP, umiejętności miękkich i języków, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe, bonusy finansowe, dodatek świąteczny, dofinansowaną kartę sportową, pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Szczecina.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (21)