Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.

ul. Przemysłowa 26
00-450 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 523 50 70

www.metlife.pl

NIP: 526-030-50-06

MetLife na świecie i w Polsce

Istniejemy od 150 lat i jesteśmy jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Z naszych produktów i usług korzystają klienci w ponad 40 krajach. Jesteśmy liderem w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie. Zajmujemy 43. miejsce w rankingu FORTUNE 500® 2018.

Na polskim rynku istniejemy od 1990 roku. Oferujemy ubezpieczenia na życie w tym wypadkowe i zdrowotne, produkty emerytalne i fundusze inwestycyjne.

Praca w Metlife

W codziennej pracy dbamy o miliony Polaków. To możliwe dzięki zaangażowaniu wszystkich osób, które tworzą MetLife. Jesteśmy ekspertami wielu dziedzin, tworzymy odpowiedzialny zespół, w którym każdy głos ma znaczenie. Darzymy się przy tym wzajemnym szacunkiem i zaufaniem. Codziennie pracujemy nad najlepszymi rozwiązaniami, dzięki którym działamy prężnie jako firma, a nasi Klienci mogą czuć się bezpiecznie.

W 2019,  po raz kolejny otrzymaliśmy od PSZK Certyfikat HR Najwyższej Jakości 2019. 

Klienci przede wszystkim

Najważniejsi są klienci i to, w jaki sposób możemy ich wspierać. Tylko w 2018 roku wypłaciliśmy w Polsce ponad 1 mld złotych odszkodowań i świadczeń brutto. Nieustannie szukamy rozwiązań, które zapewnią klientom bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Dzięki 150 letniemu doświadczeniu tworzymy coraz prostsze produkty i usługi, dbając o to by były dopasowane do wciąż zmieniających się potrzeb naszych klientów

Odpowiedzialność społeczna

Od ponad 40 lat działa Fundacja MetLife, która kontynuuje długą tradycję społecznego zaangażowania MetLife. W Polsce nasze programy są regularnie wyróżnianie w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre Praktyki" Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (90)