Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MetaPack Poland Sp. z o.o.

Kostrzyńska 4
65-127 Zielona Góra

NIP: 9291706091

ETAP 1

Dzwonimy

Pierwszy krok zawsze należy do Ciebie, więc wyślij nam swoje CV. Zapoznajemy się z każdą aplikacją, a wszyscy kandydaci otrzymują informację, co dzieje się z ich zgłoszeniami. Jeśli masz cenne dla nas wiedzę i doświadczenie w branży IT lub jesteś osobą z pomysłami, potencjałem, a chcesz pracować w świecie technologii informatycznych, z pewnością nawiążemy nić porozumienia. Pamiętaj jednak, by podnieść słuchawkę, gdy zadzwoni obcy numer, bo to możemy być my. W trakcie pierwszej rozmowy postaramy się ustalić, czy Twoja wizja kariery i nasze plany rozwoju mogą iść w parze. Chętnie odpowiemy też na Twoje pytania. Na pewno będziemy chcieli chwilę porozmawiać w języku angielskim. W MetaPacku czekają Cię kontakty z kolegami i koleżankami z Londynu i Los Angeles oraz klientami z całego świata. Chcemy wiedzieć, na ile będziesz czuć się wówczas komfortowo.

ETAP 2

Spotykamy się

Kolejno spotkasz się z naszym rekruterem i osobą odpowiedzialną za obszar, do którego potrzebujemy wsparcia. Bardzo zależy nam, żebyśmy zaczęli wówczas mówić sobie po imieniu, gdyż taki sposób komunikacji uznajemy za naturalny i optymalny. Poznamy się bliżej, opowiemy o szczegółach stanowiska oraz możliwoścach, które czekają wszystkich MetaPackersów.

Chętnie posłuchamy o Twoich:

  • doświadczeniach zawodowych lub szkolnych, jesli dopiero zaczynasz karierę,
  • mniejszych lub większych sukcesach,
  • doświadczeniach związanych z pracą w zespole,
  • mocnych stronach oraz wyzwaniach, ktore czekają Cię jeszcze na drodze Twojego rozwoju,
  • zainteresowaniach oraz rzeczach, które nastrajają Cię pozytywnie i motywują do działania. Być może również znajdziesz u nas osoby podzielające Twoje pasje.

Oczywiście nadal będziemy otwarci na wszelkie pytania z Twojej strony.

ETAP 3

Poznajemy się bliżej

Kolejnym etapem rekrutacji jest spotkanie z zespołem, do którego być może wkrótce dołączysz. Nie uznajemy małżeństw aranżowanych, dlatego zanim powiemy sobie „tak” poznasz swoich przyszłych kolegów i  koleżanki. Dowiesz się od nich, jak wygląda ich praca „od kuchni”. Wszyscy razem będziecie mogli wówczas ocenić, na ile możecie zbudować zgrany zespół dążący do wspólnego celu w oparciu o wzajemny szacunek i możliwość wymiany doświadczeń.

Na pewno usłyszysz również o elementach naszej kultury organizacyjnej, m. in.: samoorganizujących się zespołach, liderach, o których pozycji nie świadczy stanowisko, ale dobry przykład, jaki dają innym oraz komunikacji opartej na otwartości i ciągłej wymianie informacji. Mamy nadzieję, że otoczenie, które stworzyliśmy będzie również dla Ciebie komfortowym miejscem pracy.

ETAP 4

Zyskujemy nowego MetaPackersa lub dobrego znajomego

Ostatnim krokiem jest ustalenie szczegółów współpracy i dnia, w którym po raz pierwszy pójdziemy razem na przerwę na lunch.

Jeśli jednak na którymś z etapów rozmów okaże się, że współpraca z różnych względów nie jest w tej chwili możliwa, również otrzymasz od nas taką informację. Chętnie podzielimy się wówczas wskazówkami, dzięki którym będziesz mógł lub mogła dołączyć do nas w przyszłości. Poza zdobyciem nowego pracownika zawsze cenimy możliwość poznania interesujących osób, gdyż nigdy nie wiadomo gdzie i kiedy nasze drogi zejdą się ponownie. Chcielibyśmy wówczas przywitać się z uśmiechem i mieć możliwość ponownie porozmawiać o tym, nad czym wspólnie  moglibyśmy popracować.

ETAP 5

Witamy na pokładzie :) - informacja zwrotna