Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MERIT Poland Sp. z o.o.

Podole 60
30-394 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 668 546 090
[email protected]

www.merit-automotive.com

NIP: 6793136110

KIM JESTESMY?

KIM JESTEŚMY?

Światowa Grupa Merit jest globalnym dostawcą złożonych modułów mechatronicznych i przełączników dla przemysłu motoryzacyjnego. Może jeszcze o tym nie wiesz, ale na pewno niejednokrotnie korzystałeś z naszych produktów, ponieważ są one elementem wyposażenia zdecydowanej większości modeli samochodów największych marek takich jak Volvo, Citroen, Nissan,Renault, Ford i wielu innych.

Wywodzimy się z firmy Delphi. W roku 2017 Merit przekształcił się i rozpoczął działalność jako niezależna firma z siedzibą w Barcelonie, centrum badawczym w Krakowie oraz obiektami w Gdańsku, Matamoros, Changchun i Suzhou. Od samego początku naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i rozwiązań, co możliwe jest tylko z udziałem najlepszych specjalistów, których nieustannie gromadzimy w swoich zespołach.

WYBIERZ MERIT

Obecnie zatrudniamy ponad 1000 osób na całym świecie,  liczba ta nieustannie rośnie. Oddział w Krakowie stanowi jeden z ważniejszych punktów na mapie firmy. To właśnie tu, w Centrum Badawczym, nasze zespoły inżynieryjne, dzięki bogatej wiedzy i zaangażowaniu dbają o zaawansowany rozwój produktu. Merit jest idealnym miejscem pracy dla doświadczonych i ambitnych inżynierów – specjalistów z zakresu m.in. mechatroniki, elektroniki, programowania.  Daje możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach, realizowanych na zlecenie największych firm z banży automotive, oraz umożliwia współpracę z ludźmi pełnymi energii i pasji, dla których osiąganie wspólnego celu jest prawdziwą satysfakcją.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)