Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Merck Business Solutions Europe Sp. z o.o.

Strzegomska 42AB
53-611 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.merckgroup.com/pl-pl/company.html

NIP: 8943082820

KIM JESTEŚMY

Curious minds dedicated to human progress

Jesteśmy wiodącą firmą naukowo-technologiczną, działającą w trzech sektorach, tj. ochrony zdrowia, life science oraz elektroniki. Około 58 000 osób, tworząc rozwiązania z myślą o bardziej przyjaznym i zrównoważonym świecie, wpływa każdego dnia na życie milionów ludzi. Począwszy od udoskonalania technologii edycji genomu i odkrywania nowych metod leczenia najcięższych chorób, po rozwijanie inteligencji urządzeń – Merck jest wszędzie.

KIM JESTEŚMY W POLSCE - CENTRUM USŁUG BIZNESOWYCH WE WROCŁAWIU

Cenisz różnorodne środowisko pracy? Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł realizować swoje cele i wciąż się rozwijać? Chcesz współpracować z liderami, którzy zainspirują Cię do zmiany na lepsze? Świetnie! Sprawdź, jak dołączyć do naszego Centrum Usług Biznesowych.

Mieścimy się we Wrocławiu - najbardziej przyjaznym dla biznesu mieście według rankingu Forbes z 2019 roku. Jesteśmy jednym z trzech Centrów Usług Biznesowych Merck na świecie. Zatrudniamy ponad 450 osób i wciąż się rozwijamy. Nasi eksperci zajmują się takimi obszarami jak: HR, Zakupy, Finanse, Zarządzanie Projektami i IT.

Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy. To ludzie są dla nas najważniejsi, a nasze działania na rzecz pracowników zostały zauważone i docenione przez innych. Za wdrażanie rozwiązań, które pozwalają pracownikom dbać o siebie i czerpać radość z życia zostaliśmy wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie „The Best of Wellbeing 2020” jako „Najbardziej Wellbeingowa Organizacja”.

Wspieramy lokalną społeczność – współpracujemy regularnie z instytucjami i organizacjami charytatywnymi, angażujemy się w działania proekologiczne i wspieramy bioróżnorodność. W 2021 roku nasi pracownicy zbudowali ul w okolicach Ślęży i razem dbamy o pszczoły, które są ważną częścią ekosystemu.

#zostańwdomu - dbamy o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Korzystamy z możliwości pracy zdalnej, a nasze nowoczesne biuro pozostaje otwarte dla pracowników. Wprowadziliśmy w nim szereg rozwiązań, które sprawiają, że jest bezpieczniejsze, wygodniejsze i lepiej przygotowane na zagrożenia epidemiologiczne teraz i w przyszłości.

Współpraca, zwinność, dojrzałość cyfrowa i wytrwałość - tych umiejętności szukamy u osób, które chcą do nas dołączyć. Pomożemy Ci w pełni wykorzystać Twój potencjał - razem z nami będziesz mógł kształtować nasze centrum i Twoją pracę każdego dnia.

Sprawdź jakie jeszcze korzyści płyną z pracy w naszym centrum we Wrocławiu!

Poznaj nas bliżej, śledząc nasz profil na LinkedIn lub odwiedzając naszą stronę www.merck.pl!