Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MERCER

Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.mercer.com

NIP: 5252141429

Mercer oczami pracowników

Lubię pracę w Mercer, gdyż daje mi ona możliwość zarówno zdobycia nowych umiejętności, jak i rozwinięcia tych, które już posiadam. Ponadto czuję, że moje zaangażowanie w pracę jest doceniane przez moich przełożonych i ma ono wpływ na naszych klientów. Mercer zapewnia pełne szkolenie w zakresie swojej metodologii, co pozwala nowym pracownikom nie tylko w prosty sposób posiąść wiedzę potrzebną do pełnienia nowych obowiązków, ale również rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wykonywanej pracy. Firma troszczy się o swoich pracowników i zapewnia im szansę rozwoju umiejętności poprzez szkolenia oraz podejmowanie nowych wyzwań w ramach grup tematycznych. Osoby, które tu spotkałam, są bardzo otwarte i zawsze chętne do pomocy, wyjaśnienia czegoś, rozwiania wątpliwości czy podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu nowi pracownicy czują się bardziej komfortowo i nie mają oporów przed zadawaniem pytań. W moim zespole panuje bardzo przyjazna atmosfera - dużo rozmawiamy, śmiejemy się i wspieramy nawzajem. Nasi przełożeni są bardzo oddani temu, co robią, są otwarci, obdarzają nas zaufaniem, mają wiele cierpliwości i zawsze są chętni, by nam pomóc. Dobrze jest być częścią takiego zespołu!
– Kamila Balde, Starszy Analityk w zespole AST LATAM

To bardzo satysfakcjonujące, gdy można pracować w miejscu, w którym pielęgnuje się pasję, wzajemny szacunek, można zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Poprzez naszą codzienną pracę i produkty, które dostarczamy jako firma, mamy realny wpływ na zmianę standardów życia wielu osób na całym świecie. Trudno o lepsze warunki pracy, jeśli masz możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach, wymieniania się wiedzą ze specjalistami w swoich dziedzinach, a także dodania czegoś od siebie, by pielęgnować życzliwą atmosferę w zespole. Tutaj nie wszystko opiera się na technicznych umiejętnościach czy dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów, równie ważne jest także budowanie relacji z ludźmi, z którymi współpracujesz bezpośrednio i na odległość. Poza tym Mercer umożliwia również uczestnictwo w wielu charytatywnych przedsięwzięciach, których gama jest naprawdę szeroka i szczerze wspierana. Dlaczego lubię tu pracować? To proste: mój zarząd posiada wizję rozwoju, mój zespół tworzą profesjonaliści o świetnych charakterach, a moja własna praca jest dostrzegana i doceniana. Im więcej energii wkładasz w działanie, tym ciekawsza staje się praca - to fair, prawda?
– Damian Prochna, Starszy Analityk w zespole Europe Production

Każdy dzień w Mercer to idealne połączenie powtarzalności oraz innowacyjności, a praca w międzynarodowym środowisku i w obcym języku motywuje mnie do stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej. Dzięki temu nieustannie mam okazję do rozwijania i konfrontowania swoich umiejętności - nie tylko tych analitycznych, ale również językowych, a także kompetencji miękkich. Panująca w Mercer atmosfera powoduje, że czuję się na odpowiedniej pozycji, żeby zrobić krok do przodu w swojej karierze - wyjść ze swojej strefy komfortu i szukać rozwiązań i udoskonaleń przynoszących natychmiastowe rezultaty. Jestem też zmotywowany naturą danych, na jakich mam okazję pracować. Operując na wynagrodzeniach (w moim przypadku również w obszarze transferów międzynarodowych), czuję się bezpośrednio odpowiedzialny za kariery naszych klientów. Jako Analityk Mobility jestem w samym centrum międzynarodowego aspektu naszej działalności. To właśnie tutaj świat staje się globalną wioską!
– Adam Świderski, Starszy Analityk w zespole AST Mobility

Kariera w Mercer

Do Mercer dołączyłem w 2010 roku, po przeprowadzce do Polski z mojej rodzinnej Szwecji. Karierę w firmie zacząłem od stanowiska Koordynatora w zespole Client Solutions, gdzie obsługiwałem klientów z rynków nordyckich. Rok później awansowałem na stanowisko Specjalisty. Kiedy w 2013 roku w ramach Centrum Operacyjnego utworzono nowy zespół sprzedażowy, aplikowałem i zostałem przyjęty, a po krótkim czasie zaproponowano mi stanowisko Lidera zespołu. Na początku 2015 roku otrzymałem propozycję trzymiesięcznego wyjazdu do Oslo, gdzie wspierałem lokalny zespół konsultantów. W tym samym czasie w Warszawie otwarto nowe stanowisko Konsultanta w innej linii biznesowej firmy, które bardzo mnie zainteresowało, więc zdecydowałem się aplikować. Na skutek tego, po powrocie z Oslo podjąłem nową pracę jako Konsultant ds. świadczeń pracowniczych na rynki Europy Wschodniej.
– Christian Dobrowolski, Konsultant

Moja przygoda z Mercer zaczęła się sześć lat temu i od tego czasu miałam okazję sprawdzić się we współpracy z kolegami z czterech różnych regionów: EMEA, North America, Asia Pacific i Latin America. Ponadto przez ten czas zarządzałam również sześcioma różnymi zespołami, jednocześnie poznając wielu fantastycznych ludzi z całego świata. Wspaniałym doświadczeniem było móc obserwować, jak w ciągu tego czasu warszawskie Centrum Operacyjne stało się silnym, równorzędnym partnerem dla naszych zagranicznych współpracowników. I poza tym wszystkim niedawno zostałam mamą! A warto podkreślić, że macierzyństwo jest dużo łatwiejsze, kiedy w pracy otacza Cię zaufanie i szacunek.
– Katarzyna Konarzewska, Menedżer Zespołu Produkcji na Region LATAM