Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MERCER

Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.mercer.com

NIP: 5252141429

Kilka słów o Mercer

Mercer jest światowym liderem zajmującym się doradztwem dla firm w zakresie efektywnego wykorzystania potencjału pracowników w celu osiągnięcia najlepszych wyników biznesowych. Na co dzień wspieramy naszych klientów w tworzeniu i zarządzaniu systemami wynagrodzeń, programami opieki medycznej, emeryturami, ubezpieczeniami i innymi świadczeniami pracowniczymi oraz doradzamy w pozostałych aspektach dotyczących kapitału ludzkiego.
Z biura w Warszawie wspieramy klientów w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w Ameryce Północnej oraz Południowej.

Mercer w liczbach

  • 1999 rok – biuro w Mercer w Polsce
  • nr 1 w rankingu Vault wśród firm konsultingowych w branży HR
  • 9 na 10 firm z listy Fortune® 100 to klienci Mercer
  • 21000+ pracowników w ponad 40 krajach na świecie
  • 500+ pracowników w Polsce
  • 28000+ klientów korporacyjnych i instytucjonalnych na świecie

Mercer to ludzie

  • Wiele kultur w jednym miejscu

Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, w firmie o globalnym zasięgu? Interesują Cię różne kultury?
Wszystko to znajdziesz w Mercer w Warszawie. Jesteśmy strategiczną częścią globalnej firmy; na co dzień pracujemy w zespołach łączących ekspertów ze wszystkich kontynentów, a wielu pracowników naszego biura pochodzi z różnych krajów. Dlatego poza językiem angielskim, który jest podstawą w naszej codziennej pracy, wspieramy klientów w ich lokalnych językach.

  • Program „Buddy”

Nie masz doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie? Chciałbyś otrzymać wsparcie, dzięki któremu będziesz mógł szybciej wdrożyć się w pierwszych tygodniach pracy?
W ciągu pierwszych dni w Mercer będzie towarzyszył Ci „buddy". Przedstawi Cię kolegom, opowie o firmie, odpowie na wszystkie pytania i zadba, abyś czuł się komfortowo w nowym środowisku.

  • Kultura pracy

Chcesz pracować w miejscu, do którego chętnie przychodzisz? Lubisz otaczać się ludźmi z pasją?
W Mercer to pracownicy tworzą wyjątkową atmosferę, sprawiając, że każdy czuje się częścią zespołu. Wspieramy swobodne wyrażanie opinii i zachęcamy do dzielenia się wiedzą, a nasi pracownicy często angażują się w inicjatywy dające im realny wpływ na środowisko pracy.

  • Profesjonalny rozwój

Czy chcesz rozwijać swoją wiedzę i praktyczne umiejętności?
W Mercer dbamy o Twój rozwój od pierwszego dnia. Jako nowy pracownik będziesz uczestniczyć w programie wdrożenia dostosowanym do Twojego stanowiska, a w trakcie zatrudnienia zaproponujemy szkolenia, które umożliwią Ci zostanie ekspertem w dziedzinie, w której pracujesz. Dodatkowo będziesz miał możliwość nauki wielu języków obcych.

Ostatnie wpisy dla MERCER

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)