Dane kontaktowe

Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

ul. Rycerska 24
59-220 Legnica
dolnośląskie, Polska

mercedes-benz-jawor.com.pl/kontakt

NIP: 5223067707

ETAP 1

Składanie aplikacji - Jedyną możliwością złożenia swojej Kandydatury jest aplikacja przez system elektroniczny. Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą pracy wystarczy, że na stronie pracuj.pl klikniesz w przycisk „Aplikuj” zamieszczony w interesującym Cię ogłoszeniu. Automatycznie zostaniesz przeniesiony/a do naszego systemu rekrutacyjnego Taleo. Drugą opcją są ogłoszenia bezpośrednio poprzez stronę www.mercedes-benz-jawor.com.pl, gdzie w zakładce Kariera wybierasz interesującą Cię ofertę, wypełniasz kwestionariusz aplikacyjny, odpowiadasz na wszystkie pytania  i dołączasz swoje CV.

ETAP 2

Selekcja CV – Na tym etapie nasz zespół rekrutacyjny analizuje przesłane kandydatury. Tutaj prosimy o cierpliwość, gdyż ze względu na olbrzymie zainteresowanie, proces ten może chwilę potrwaćJ. Dopasowując nadesłane dokumenty do pożądanego profilu definiującego kwalifikacje i kompetencje niezbędne na danym stanowisku, wybieramy optymalnych  kandydatów, z którymi się potem bezpośrednio kontaktujemy.

ETAP 3

Rozmowa Kwalifikacyjna – Podczas rozmowy kwalifikacyjnej (interview) masz możliwość poznać swojego przyszłego przełożonego w towarzystwie specjalisty z działu HR. W trakcie rozmowy przybliżysz nam swoje doświadczenie zawodowe, wymagane kwalifikacje i osobowość :). Ważne - nie stresuj się, rozmowy przeprowadzane są w przyjaznej atmosferze.

ETAP 4

Onboarding - Na tym etapie zapoznasz się z zasadami BHP obowiązującymi w firmie, pogłębisz swoją wiedzę o historii przedsiębiorstwa, będziesz miał możliwość poznać First Line - czyli naszych dyrektorów i menedżerów oraz dostaniesz welcome package zawierający mnóstwo firmowych gadżetów i przydatnych informacji o firmie.

Wdrożenie nowego pracownika to dla nas priorytet i chętnie pomożemy Ci zaadaptować się do nowego środowiska pracy. Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów oraz bogatym szkoleniom szybko i z łatwością odnajdziesz się w swoich obowiązkach i poznasz zasady panujące w firmie.