Dane kontaktowe

Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

ul. Rycerska 24
59-220 Legnica
dolnośląskie, Polska

mercedes-benz-jawor.com.pl/kontakt

NIP: 5223067707

O nas

Mercedes-Benz to marka koncernu Daimler AG. Od ponad 130 lat wyznacza trendy w motoryzacji, podnosi jakość i zdobywa nowe rynki na świecie. Jest synonimem innowacji technologicznej, bezpieczeństwa, prestiżu i komfortu. Przysłowiowa jest wspaniała jakość Mercedesa  oparta na wieloletnim doświadczeniu  oraz najnowszej technologii wykorzystywanej w naszych fabrykach. „The best or nothing” – to hasło jest standardem w przedsiębiorstwie, szanowanym przez  wszystkich pracowników jako myśl przewodnia motywująca do doskonalenia działania każdego dnia.

Przykładamy szczególną uwagę do etyki biznesu. Najważniejsze jest dla nas respektowanie prawa oraz wytycznych koncernu dotyczących praw człowieka, praw pracownika i środowiska naturalnego. Wszelkie nasze działania opieramy na procesie  compliance – z ang. zgodność, przestrzeganie i integrity – z ang. uczciwość.  W koncernie Daimler pojęcia to rozumiane są jako respektowanie wszystkich ważnych dla naszego modelu biznesowego przepisów prawa i wewnętrznych procedur koncernu.

Fundamentem naszego przedsiębiorstwa są ludzie, bo tylko dzięki współpracy jesteśmy w stanie stworzyć wartość dodaną dla naszych Klientów, pracowników i akcjonariuszy. Istotne są dla nas potrzeby pracowników, dlatego zawsze staramy się wychodzić im naprzeciw. Gwarantujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, liczne benefity, wsparcie i rozwój zawodowy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)