Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Mercator Medical S.A.

H. Modrzejewskiej 30
31-327 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 66 55 400
Fax: +48 12 66 55 415
[email protected]

www.mercatormedical.eu

Proces rekrutacyjny w Mercator Medical

Wiemy jak ważne są w rekrutacji partnerskie relacje i transparentne podejście.

Cenimy Twój i nasz czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby podejść do procesu rekrutacji w sposób uporządkowany i efektywny.

Planując proces rekrutacji dbamy o to, aby ilość czasu jaki poświęcasz na aplikowanie i spotkania z nami była jak najmniejsza, ale dawała możliwość poznania wzajemnych oczekiwań.

Nasze aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie https://pl.mercatormedical.eu/kariera/ oraz na portalu Pracuj.pl.

ETAP 1

APLIKACJA

Dziękujemy za Twoją aplikację w odpowiedzi na umieszczone przez nas ogłoszenie. Teraz otrzymasz od nas powitalnego maila. Nie odpowiadaj na niego, to informacja dla Ciebie, że Twoja aplikacja pomyślnie do nas dotarła.

ETAP 2

SELEKCJA

Każda aplikacja jest dla nas ważna, dlatego z uwagą zapoznajemy się i analizujemy Twoje zgłoszenie. Podczas selekcji skupiamy się przede wszystkim na doświadczeniu i umiejętnościach, których szukamy w danym obszarze.

ETAP 3

ROZMOWA TELEFONICZNA

Na tym etapie kontaktujemy się z Kandydatami wybranymi w poprzednim etapie. Jest to świetny moment by poznać Cię bliżej, ale to również idealna okazja, by zadać nam istotne dla Ciebie pytania. Podczas rozmowy telefonicznej dopytamy o Twoją motywację i doświadczenie zawodowe. Przedstawimy Ci szczegóły dotyczące stanowiska oraz jak wyglądają dalsze kroki w tym procesie rekrutacyjnym, a także kiedy możesz spodziewać się informacji zwrotnej.

Informacja zwrotna o tym, że proces rozmów telefonicznych został zakończony następuje w ustalonym terminie i jest przekazywana wszystkim Kandydatom, którzy byli zaangażowani na tym etapie. Z wybranymi Kandydatami umawiamy się w dogodnym terminie na spotkanie. Otrzymasz mailowe zaproszenie na spotkanie, wraz ze wszystkimi szczegółami.

ETAP 4

SPOTKANIE

Taka rozmowa może mieć charakter bezpośredniego spotkania, albo formę wideo rozmowy. Poznasz osobiście Menedżera zespołu, do którego aplikujesz oraz Rekrutera, z którym odbyła się rozmowa telefoniczna. Wraz z menedżerem opowiemy Ci ozadaniach i wyzwaniach. Dowiesz się jak wygląda zespół, a także jaka jest misja do realizacji na stanowisku, na które aplikujesz. Poruszone zostaną kwestie merytoryczne, ważne dla danego obszaru. W zależności od stanowiska, na które aplikujesz możliwe, że poprosimy Cię o kolejne spotkanie z członkiem Zarządu odpowiedzialnym za dany pion.

ETAP 5

INFORMACJA ZWROTNA

Informację zwrotną otrzymasz w umówionym terminie. Rekruter kontaktuje się wówczas ze wszystkimi Kandydatami, którzy brali udział w spotkaniach.

Zostałeś wyłoniony w procesie rekrutacyjnym. Jakie są Twoje wrażenia po spotkaniu? Mamy nadzieję, że dobre, ponieważ to z Tobą chcemy współpracować.

Wszyscy Kandydaci, którzy nadesłali aplikacje otrzymują informację drogą mailową o zamknięciu rekrutacji.

ETAP 6

ONBOARDING

Gratulujemy! Proces rekrutacyjny został zakończony z sukcesem. Twój nowy zespół czeka, aż do nich dołączysz. Zanim to nastąpi Rekruter wraz z Twoim Przełożonym ułoży plan wdrożeniowy dla Ciebie. Będziemy w stałym kontakcie!