Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Mercator Medical S.A.

H. Modrzejewskiej 30
31-327 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 66 55 400
Fax: +48 12 66 55 415
[email protected]

www.mercatormedical.eu

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY?

ETAP 1

APLIKACJA KANDYDATA

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, wyślij swoje CV na adres mailowy: [email protected]

Pamiętaj o zamieszczeniu w CV klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z procesem rekrutacji znajduje się na naszej stronie internetowej: https://mercatormedical.eu/kariera/dane-osobowe

ETAP 2

SELEKCJA

Rekruter sprawdzi, czy posiadasz kompetencje wymagane na danym stanowisku. W przypadku ewentualnych niejasności rekruter może skontaktować się z Tobą w celu uzupełnienia informacji.

ETAP 3

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Jeżeli spełniasz wymagania określone dla stanowiska, na które aplikowałeś, zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Po tej rozmowie rekruter wyśle do Ciebie e-mail z informacjami o miejscu i terminie spotkania oraz o tym, kto przeprowadzi z Tobą rozmowę.

W mailu znajdziesz również nasze CV – pamiętaj, jesteśmy partnerami. Ty wybierasz nas, tak samo jak my wybieramy Ciebie.

ETAP 4

PRZEBIEG PIERWSZEGO SPOTKANIA REKRUTACYJNEGO

Spotkanie może mieć formę bezpośredniej rozmowy lub wideo rozmowy (w zależności od tego, gdzie aktualnie przebywasz). Podczas pierwszej rozmowy sprawdzamy motywację kandydata, zgodność jego profilu z naszymi oczekiwaniami, a także dopasowanie do innych członków zespołu. Rozmowie mogą towarzyszyć testy umiejętności lub testy językowe.

ETAP 5

PRZEBIEG KOLEJNYCH SPOTKAŃ REKRUTACYJNYCH

Kolejne spotkanie rekrutacyjne przeprowadza bezpośredni przełożony. Spotkanie dotyczy kwestii merytorycznych – przełożony sprawdzi Twoją wiedzę na temat konkretnych obowiązków wykonywanych na danym stanowisku.

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, możliwe, że poprosimy Cię o trzecie spotkanie, w którym będzie uczestniczył odpowiedzialny za dany dział członek Zarządu. O kolejnych krokach Twojego procesu rekrutacyjnego powiadomimy Cię telefonicznie i mailowo.

CZAS    

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas. Na każdym etapie procesu rekrutacyjnego będziesz otrzymywał informacje o konkretnych terminach kiedy możesz spodziewać się odpowiedzi zwrotnej lub kolejnego spotkania.

ETAP 6

DECYZJA

Rekruter poinformuje Cię o wynikach rekrutacji w terminie, który ustaliliście.